Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi, biszex lányok! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi, biszex lányok! Ti mit gondoltok a gamer leszbikusokról?

Figyelt kérdés
Az egy plusz pont vagy, sokszor kizáró ok?

2016. nov. 1. 12:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mindenképp plusz pont a gamerség, otakuság:3 Együtt játszani,animézni,conra járni, ugyanolyan romantikus és kapcsolatépítő tud lenni, mint bármi más közös program:D 17/L/L
2016. nov. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Gamer vagyok én is. :) Nyilván szerintem egy nagy plusz, amíg tud mértéket tartani. Van olyan lány ismerősöm, aki már túl van a 100 kilón, de leszarja és nem él másnak, csak a konzoloknak. Az már beteges...
2016. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Rolam mar elmult a gamerseg, kinottem talan, de igy se zavarna ha baratnom jatszana. Persze egeszseges keretek kozott.
2016. nov. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Régen én is játszottam, de ma már csak youtubereket nézek :D


Aki szeretne ismerkedni, az írhat nyugodtan :)

21L

2016. nov. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem igazabol mindegy, hogy szeret jatszani, vagy sem, de ha szeret, akkor tanitson meg engem is.

15/L/Bi

2016. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Mivel én nagyon szeretek játszani, szerintem ez inkább plusz pont. :D

Amúgy hasonló véleményű lányt keresek. :) :)

16/l

2016. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Imádom a játékokat és a youtube gamerekért is odavagyok, a gamer leszbikusokkal, bi lányokkal az a legnagyobb bajom hogy nem ismerek eleget :D Ha valaki bennevan a témában (esetleg Zeg környékéről) örülnék ha rámírna :'D 16/l/bi
2016. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

attól függ, mennyire??

mostanában mindenki gamernek nevezi magát, ha komolyabb szintet akkor eléggé bejön

de ha úgy nevezi valaki magát annak hogy (jobbik esetben) hetente leül fél órára játszani az inkább rossz pont

2016. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ilyen barátnőt szeretnék, én is gamer vagyok... emellett amúgy rendszeresen kirándulok és haverokkal is lógok meg dolgozok, tanulok ^^
2016. nov. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

nem önző.

nem biztos hogy jó írányba halad a világ,nem kell egy gyereket ide szülni,hogy aztán kínok közt haljonmge.

2016. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!