Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok. Egy 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok. Egy 23 évesnek ciki lenne összejönni egy 15 évessel?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 14:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 vagyok a barátnőm pedig 21. Amúgy nem igazán izgat a kor, csak mindketten legyünk hasonló életperiódusban. Barátaimnál előfordultak már nagy korkülönbségek, a kapcsolatok pedig azért mentek általában tökre, mert az egyik dolgozott/gyereket akart/leválni a szülőkről stb., a másik meg még egyetemre járt és nem voltak képesek egymáshoz alkalmazkodni. De van olyan leszbikus pár ismerősöm is, ahol 10 év korkülönbség van, 10 éve élnek együtt és gyereket is nevelnek.

Egyébként én csak azért nem jönnék össze egy 15 évessel, mert a húgom 16 és kb. 15-16 éves barátnői vannak, akiket annyira éretlennek érzek sokszor, hogy nem tudnék velük semmi mélyenszántó gondolatot megvitatni vagy bármi engem érintő dologról beszélgetni. De ha minden stimmelne, jól kijönnénk, meglenne a kémia, lehetne rendesen beszélgetni, összeegyeztethető lenne az életünk, akkor nem érdekelne az, hogy mennyivel fiatalabb/idősebb nálam az illető.

2016. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar a kor különbség😉

Bi L

2016. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz.. Például én 16 éves lány vagyok és 31 éves nőbe vagyok szerelmes. 😊
2017. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én cikinek érezném,19 évesen már nem jönnék össze 15 évessel,csak 20 felettivel.Nem tudom mit látsz benne vonzónak,de ha neked jó,akkor ne foglalkozz mással.
2017. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!