Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Békésmegyében hol ismerkedhetn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis Nikó kérdése:

Békésmegyében hol ismerkedhetnék leszbikus illetve biszexuális lányokkal? Van egyáltalán olyasmi hely?

Figyelt kérdés
Békésmegyei vagyok. Párkapcsoaltot szeretnék. Leszbikus vagyok. Nem találok sehol olyan oldalt, helyet ahol így lehetne ismerkedni. Ti tudtok valami ilyesmi helyet?
2016. okt. 17. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia en biszex vagyok de csak szex kapcsolatot keresek ha gondolod irhatsz
2016. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lány focicsapat ott van egy pár lány ;) xd


Hogy van e különhely azt nem tudom,de az tuti hogy vannak egy páran ott szóval ott ndm nehéz találni.

2016. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Békés megyében nem igazán vannak ilyen helyek... Legalábbis én nem hallottam még ilyenről, pedig Békés megyei vagyok és van/vannak leszbikus/bi ismerőseim. Talán csabán, de kicsi rá az esély. Viszont van egy sweetcandy nevű oldal, az állítólag jó, meg én a tinderen próbálkoznék még a helyedben, de igazából szerintem itt is akad jelentkező. :D

L/22/bi

2016. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első kommentelő te fogyatékos állat: írja hogy párkapcsolatot keresne. Pusztulj innen
2016. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. okt. 18. 17:59
 6/6 anonim válasza:

En is Bekesmegyeben lakok es sajnos nagyon kevesen vagyunk, aki meg a kozelben van (legalabbis nalam) azok meg nagyon rossz termeszetuek:/ A sweetcandyt en is hallottam hogy jo, tinderen is vannak nehanyan. Sok sikert!:D

16/L/Bi

2016. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!