Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ez most miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most miért van? 21/L

Figyelt kérdés
Nem tartottam sosem leszbinek magam. Tegnap szakított velem a barátom, akivel 1 évig voltam együtt. Haza jöttem, úgy éreztem, nem érdekel semmi, és egyedül voltam itthon, és meghúztam fél liter pálinkát, aztán el kezdtem fogdosni magamat, levetkőztem, úgy viselkedtem, mint egy ri banc képeket is, és videókat is csináltam, amiben leginkább azt hajtogattam, hogy "leszbi ku rva lettem", stb.. El kezdtem masztizni magamra, nagyon jól esett felszabadulni, és ordítani, hogy ri banc vagyok, és magamat nèztem a tükörben közben. Teljesen elfelejtettem szinte a szakítást. Ma reggel megint szomorú voltam miatta, de már nem annyira, mint előző nap.. Úgy érzemm, jó lenne megint berúgni, és ugyanezt csinálni, de most egy bi lány ismerősömet is áthívni.. Szerintetek miért van ez? Bi vagyok?
2016. aug. 22. 09:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ezt én is megnézném :) 20/L/B

am szerintem csak így adod le a feszültséget

2016. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
xDDD tuti kamu, de most jot nevettem
2016. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem kérdező, ez egyáltalán nem normális. Egy olyan ismerősöm nincs a több százból, aki ilyet csinálna szakítás után. Főleg durva, hogy 21 éves lány létedre pálinkát vedelsz. Nem vagy bi, de ne igyál pálinkát.
2016. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem azért írta ki a kérdést, hogy a képeit elküldje nektek...

Amúgy meg nem tudom hogy normális-e. Talán így jött ki a feszültség.

2016. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!