Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol tudnék interneten kívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék interneten kívül (! ) találni egy lányt leszbikus "kalandra"?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és csak egy egyszeri alkalmat szeretnék egy lánnyal, nem kapcsolatot.

Internettel az a baj, hogy nem akarom, hogy a lány megtudja a teljes nevemet meg elérhetőségemet, meg nem akarom hogy utána még írjon.

Meleg bárokkal az a baj, hogy sok meleg fiú ismerősöm jár ilyen helyekre és nem akarok velük összefutni, meg akkor kiderülne az, amit titokban szeretnék tartani.

Fizetősre is gondoltam, mert ő diszkrét lenne és nem szeretne belém, ráadásul nem vagyok valami szexi és őt nem zavarná, csak ugye rengetegbe kerül.


Mit tanácsoltok, hol keressek lányt? (nem hármas szex érdekelne!)


2016. aug. 20. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Itt lehet sikered, bár én is csak egy alkalomra (meg talán utána hármashoz) keresek de eddig nem jött össze. Lehet az a baj hogy nekem konkrétabb elképzelésem van. Amúgy a társkeresőket is jó ötletnek tartom. 21/Bi/L
2016. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem neten ott nehezebb mert nem tudhatod biztosra milyen beállítottságú. Persze van esély szórakozó helyeken de neten szerintem diszkrétebb
2016. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
EGy 10 ezressel megvagy iylen fizetősnél. Max 15. Fél-1 óra. Ha ennyire fontos, talán ez nem olyan nagy összeg.
2016. aug. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekelne a dolog, nekem írhatsz. :)
2016. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!