Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Holnap alszom először a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap alszom először a barátnőmnél, viszont a menzeszem éppen most jött meg, nagyon aggódok most, mit tegyek? 22L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőmet (Aki 24 éves) ő is engem, már 2 hónapja járunk. Neki volt már korábban barátnője, nekem viszont még nem, ez az első kapcsolatom. (Ugyanis fiú partnerem sem volt korábban.)


Természetesen már csókolóztunk korábban sokszor, de szex még nem volt köztünk. (Ő már szexelt lánnyal.) Attól tartok, hogy a menzeszem (Most a szokásostól sokkal erőteljesebb vérzésem és görcsöléssem van.) nagy probléma lehet. Igy biztos, hogy nem szeretnék szexelni vele, pedig nagyon terveztük a dolgot és én is nagyon szerettem volna.


Illetve, mivel még nem volt kapcsolatom, megvan még a szűzhártyám, ez mennyire lehet probléma? Nagyon fog fájni, amikor a barátnőm kiszakítja?


Aggódom tehát a holnap miatt. A szűzhártyám és menzesz mennyire lehet baj? Helyesebb lenne egy egyszerű közös alvás szex helyett, ugye?


2016. júl. 1. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ő is lány, még inkább meg tudja érteni hogy mivel járhat egy menstruáció, ha szeret szerintem boldog lesz egy sima együtt alvással is. A dolog fájdalmassága meg annyitól függ csak hogy milyen hártyád, a barátnőd mennyire óvatos és mennyire sikerült ellazulnod és nedvesedned. Ha nem egy 6 centis átmérőjű dildót akar neked felnyomni elsőre (amit kétlek:D) akkor nem lesz baj:)
2016. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Neked bezzeg még van szűzhártyád. Öszinte gratulációm... A barátnőd szerencsés.
2016. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az együtt alvás nem egyenlő a szexszel.....

mit tegyél? Mondd meg neki. Kapcsolatban vagy, kommunikálj....

2016. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki nyugodtan, hogy sajnos pech, de pont most jött meg. Biztosan megfogja érteni a dolgot. Majd legközelebb, ha nem lesz meg mehet a szex is.
2016. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól még lehet meztelenkedni, ölelkezni, smárolni, tapizni egymást, hogy nincs puncinyalás részéről, de még az is lehet, hogy kinyalja a mézescsuprodat mensi ellenére is.
2016. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tampont használsz, a csiklódat még akár így is kényeztetheti...
2016. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondd el neki nyugodtan. Biztos meg fogja érteni. Mi egyébként szoktunk tampival is szeretkezni. Egyébként nekem is a barátnőm vette el a szüzességem. Én is csak vele voltam úgy. :) Kicsit vérzel majd, lehet, hogy több alkalommal is. Biztos vigyázni fog és óvatosan fogja csinálni. Jól fel kell, hogy izgulj hozzá. Sok szerencsét! :)


19/L

2016. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elmondtam a barátnőmnek, hogy éppen menzeszem van, mire azt felelte, semmi baj, női dolog, biológia, nem tehetek róla. Fölajánlotta ő is, hogy használjak mini tampont, ami szüzeknek való, vagy pedig normál tampont, arra az esetre, ha úgy döntünk, lesz mégis szex és kiszakíthatja a hártyámat.


Azt beszéltük meg, holnap reggel, amikor elindulok hozzá, vásárolni fogok mini és normál tampont is. (A biztonság kedvéért ő is fog holnap vásárólni mind a kettő típusból, ha esetleg én nem tudtam venni valamien oknál fogva. Ez most nagyon fontos dolog, inkább legyen kéznél több, mint 1 darab se.)


De természetesen akkor sincsen semmi probléma, ha nem lesz esetleg szex. :) Csak rajtam múlik a dolog, ha jól esne és szeretném, akkor fogunk szexelni, ha nem, akkor csak beszélgetünk, ölelgetjük egymást, csókolózunk, megnézünk valami filmet, vagy akár elmegyünk sétállni egyet a lakása környékén. Nem a szex a legfontosabb, hanem az, hogy Egymással lehetünk. :)

2016. júl. 1. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Látod, nem kell aggódni :).
2016. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!