Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire jönnek be az izmosabb lányok?

Figyelt kérdés
Izmosabb karok(nem durván), magabiztos kiállás.Gondolok itt a kockahasra is, de nem arra amelyikről nem tudod eldönteni, hogy lányhoz vagy fiúhoz tartozik e, hanem a szálkás hasra. Jómagam is rendelkezem vele, rendszeresen sportolok, kondizok, emiatt egy kicsit combosabb is vagyok, amit nem szeretek magamban, de alakulgatok:) A lényeg, amire kiszeretnék lyukadni, hogy ti mennyire szeretitek/szeretnétek,ha a párotok mondjuk ide-oda pakolgat/pakolgatna titeket, mert nem megerőltető számára? És ezen sem azt értem, hogy bevág az ágyba aztán kiéli szadista vágyait:D Lehet, hogy nem fontos kérdés, de érdekel:D

2016. jún. 3. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön az izmosság és a magabiztosság, de ettől függetlenül ne pakolgassanak, azt majd inkább én, beleértve az ágyba bevágós részt is :D
2016. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bejön ha egy csaj izmosabb,formásabb. Ha ilyet látok azonnal beindul a fantáziám.:) Abban is benne lennék, ha néha átvenné az irányítást és kiélné a szadista vágyait. ;)
2016. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyen barátnöm lenne.... :3 én imádnám az izmait :3 meg az ide oda pakolgatást :p pláne ha még az ágyba lökne be.... Nah jó beindítottad a fantáziámat :D
2016. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, viszonylag izmos :) Szívesen ismerkedek hasonlóan izmos lányokkal, vagy olyanokkal, akiknek ez jön be ;)

25LL

2016. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nekem speciel nem a kedvencem az izmosság, de egyáltalán nem hátrány, ha ilyesmi lány érdeklődik irántam.
2016. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy lesz egy-két lány akinek beindítom a fantáziáját:) Én is hozzám hasonlóan izmos, vagy törékenyebb lányokkal (nem zárom ki a kicsit plusz kilókkal ellátott lányokat sem) próbálok ismerkedni, de még az ismerkedés részre sem jutottam el, szóval még a próbálok kijelentésemtől is messze vagyok:D
2016. jún. 4. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én szívesen ismerkedem veled, de csak baráti szinten. :)
2016. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oh, nagyon is bejönnek. A barátnőm is izmosabb, sportosabb és imádom. :)
2016. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha izlesesen izmos... ;) hmmm
2016. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!