Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon szeretne tőlem valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeretne tőlem valamit a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok, a legjobb barátnőm heteró. 5 éve vagyunk barátok, 3 éve tudja rólam, hogy a lányokat szeretem, eleinte elhidegült tőlem de aztán végülis kibékültünk. Mostanában viszont (kb. 3 hónapja) furcsán kezdett viselkedni. Csavargatja, simogatja a hajamat, ölemre hajtja a fejét, kb. 5 percenként mondja hogy mennyire szeret és kb. ilyen gyakran ölelget is, meg az ölébe ültet. Múltkor mondtam hogy randizni megyek, mire ő szokatlanul nem reagált csak annyit mondott jólvan. Ez nála rosszat jelent! Aztán megjelent a randimon egy tábla csokival és azt mondta boldog nem tudom mit...Ez nagyon fura volt. És ez mind nem is lenne olyan vészes, de elmentünk tegnap moziba és ő szájon puszilt! És azt mondta ez csak baráti puszi... Vajon túlreagálom vagy akar valamit?

2016. máj. 8. 23:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy akar.

Barátilag nem pusziljuk egymást szájon.

Kíván téged.

2016. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mi lenne ha a sok undorító kanos pasi nem irogatna ide nem illő válaszokat ami amúgy senkit se izgat?


Aki segített annak köszönöm, bepróbálkozom nála!

2016. máj. 9. 23:36
 13/15 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyenek, idővel változik a véleményük. Szerintem beszélgess el vele. Amúgy te akarsz tőle valamit? Ha nem, akkor nyilván hagyd, ha meg igen, ott vagytok egymásnak.
2016. máj. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom akarok e tőle valamit, régen szerelmes voltam belé, a vonzódás most is meg van de már nem dobban meg a szivem ha csak hozzám ér!
2016. máj. 10. 20:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos hogy akar tőled valamit! A barátok nem adnak egymásnak szájrapuszit.. Az meg hogy a randidon megjelent elég fura😂 Ha legközelebb szájraluszit add csokóld meg hosszasan. Vagy ha nemakarsz kockáztatni akkor ülj le és beszéld meg vele a dolgokat.
2016. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!