Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mért van az hogy mindenhol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy mindenhol 13-14éves "leszbikusokkal"találkozni?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit megbántani de már személy szerint kicsit idegesítő hogy az ember barátkozni/ismerkedni szeretne és kislányokba fut bele akik váltig állítják minden tapasztalat nélkül hogy leszbikusok!

Nektek mi a véleményetek?



2016. márc. 26. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Szexelni akarnak de nem akarnak ribik lenni igy lányokkal csinaljak.. Az ilyenek bisexek csak leszbikusnak állítják be magukat de csak azert h valaki hozzájuk érjen oda lent..
2016. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Az első ..jézus,...dehogy is :D

Mindösszesen annyi, hogy menő mostanság leszbinek lenni, és 13-14 évesen lázadozni akar a kislány, és ezt ezzel eléri :)

2016. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
61%

Ha valaki ismerkedni szeretne írjon bátran , mármint ne 13-14 évesek ! :)

20L

2016. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Olyan fiatalok hogy meg azt sem tudjak mit beszelnek es melyik nemhez vonzodnak!

Nem is erdemes komolyan venni oket!

2016. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert lányokban nagyobb a kíváncsiság ilyen téren, és menő is úgymond. Persze ezek nagy része lehet, hogy biszex, a leszbi szerintem kevesebb.
2016. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

20 éves vagyok már lassan, de 13-14 évesen is tudtam, hogy leszbikus vagyok, sőt itt is beszélgettem akkoriban. Valamilyen furcsa módon, jelenleg is az vagyok és nem történt változás az eltelt évek alatt.


Visszaterelve a témát természetesen vannak, nem is kevesen, akik teljesen megfontolatlanul állítják ezt és a 70-80%-uk egy-két éven belül kinövi ezt az időszakot, de azért nem mindenki. Ahogy a heterok is randevúzhatnak az ellenkező nemmel ebben a korban, úgy egy lány is rádöbbenhet, hogy őket tényleg a lányok érdeklik.

2016. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
75%
Honnan veszitek h vannak akik biztosak abban h leszbik. Nem tudom ezen mit nem meegerteni. En mar 18 vagyok de en is 13 evesen tudtam jol h a lanyokat szerettem. Ezen nincs mit varialni. Azert az eleg egyertelmu haa a peniszhez nem vonzodsz de a lanyokhoz meg igen... Az engem is zavar amikor 17 evesen normalis kapcsolatot keerestem ees 13 evesek irtak ram. De ok is akarnak kapcsolatot. Itt nem feltetlenul a szexrol van szo, hanem arrol h ok is tinik, ok is akarjak erezni a szeretet es ha a hetero 13-14 eves lanyoknak lehet "pasijuk" veluk eleg kiszuras lenne ha nem volna baratnojuk mert ok leszbik. Lehet h vannak akik divatbol v felvagasbol mondjak azt h leszbik es nem is biztosak az erzelmeikbe. De ne alltalanosits kerlek.
2016. márc. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Én 12évesen szembesültem a nagy büdös igazsággal... azóta eltelt 6év és semmi nem változott. Nem a kor szabja meg hogy kihez vonzódik az ember. Talán csak azt hogy mikor bukik ki nála. És 13-14éves pont az a kor.

Kérdezhetném én is, hogy miért látok mindenfele 13-14éves heterokat... kb ugyanaz lenne.

Okééé talán mostanában divattá vált. Aminek mondjuk nem örülök mert ezáltal azok is kapják a savat akik viszont tényleg így vannak vele. Dee az a csoda úgyis csak 3napig tart.

Megaztán ma már 13-14 évesen ritka ha szűz az ember nem? Mert a társadalom ezt "várja?"

Tedd túl magad rajta :)) nem igazán lehet vele mit csinálni. 18L/L

2016. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Azért van ez,mert a mostani tiniknek nagyobb a testi,szexuális érettségük,azaz sokkal hamarabb jön el a testi érettség mint korábban,így szexuális vágyat is hamarabb képesek érezni,ergo előbb megtudják mi a helyzet. Szerintem ez a leglogikusabb válasz.

Ha ez divat,akkor biztos az is a divat része,hogy mindenki csesztet meg beszól érte nem? Emberek,gondolkodjatok már! A melegeket épp úgy utálják ma is mint 40 évvel ez előtt.... Nincs semmi divatos abban ha minden nap bántanak.

17/L

2016. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy az sem épeszű dolog ,hogy tizenévesen valaki a saját neméhez vonzódjon a média és ezáltal a többiek hatására.

Sőt tovább megyek egyenesen undorító ,hogy B..kat akar nevelni a média a fiatalokból, és sajnos működik ,mert trendi lett bi-nek lenni.

Az ,hogy hamarabb érnek értelmileg az lehet , de hogy szexuális érettség nincs az megint biztos, tisztelet a kevés kivételnek.

2016. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!