Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek zavaró vagy izgató ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek zavaró vagy izgató ha egy lány hangos az ágyban?

Figyelt kérdés

Nyugi, nem arra gondolok hogy nyüszít mint akit nyúznak. :D

Éppen csak az, hogy a csúcs felé közeledve egyre hangosabban nyögdécsel vagy ilyenek. Izgtóan hat rátok az ilyesmi vagy zavaró inkább?

24BL



2016. márc. 26. 00:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
3%
Én is inkább hangosabb szoktam lenni.. Nem szeretem azt a szexet ahol csak az ágy recsegeset hallod meg a szuszogazsd a belevaló vad szex a jó persze néha nem árt a romantika... Eddig soha nem volt panasz hogy halkabban.. Inkább mindig be vadult a srác a hangokra...
2016. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Lány-lány felállás, hahó! Itt szó sincs pasikról.
2016. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Oh, mennyire hogy izgató... Imádom, ha egy nő teljesen magán kívül van és nyög... Én magam annyira élvezem pl. a nyalást, hogy nem tudom visszafogni a nyögést, mikor látom, hogy a barátnőm menyire élvezi, amit csinálok. :)
2016. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

én még szűz vagyok, de engem izgatna :)

20l

2016. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is adnám ahogy az utoló írta és én is szűz vagyok 16 L
2016. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért hangos és hangos között is van különbség. Nem mindegy, hogy erotikusan nyögdécsel, vagy bőg, mint a szarvasmarha, esetleg hisztérikusan nyüszít.

Ugyan még csak két lánnyal voltam, de mindkettő nyögdécselt az ágyban, az pedig iszonyatosan szexi volt.

21/B/L

2016. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs annál izgatóbb, mikor a barátnőm kéjesen nyögdécsel szeretkezés közben. Teljesen megvadít vele. Ahogy egyre közelebb ér a csúcshoz és megfeszül a teste és nem tudja kontrolálni önmagát. Ennél erotikusabb dolog nincs a világon. Imádom. Nem szeretem a csendes sexet, kellenek a hangok!

Egy leszbikus

2016. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Imádom, ha nyögdécsel a partnerem, még jobban beindulok tőle!!:) El sem tudom képzelni hogy lehetne zavaró...:D


20/l/l

2016. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!