Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol tudnék leszbikus lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék leszbikus lányokkal/nőkkel barátkozni?

Figyelt kérdés
19/F
2016. márc. 14. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
miért akarsz fiúként ? miből gondolod hogy ők akarnak veled?
2016. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért akarok fiúként barátkozni leszbikus lányokkal/nőkkel, mert én nem hiszek a hétköznapi fiú-lány barátságban. Szerintem csak akkor működhet igazán jól egy ilyen barátság, hogyha az egyik fél a saját neméhez vonzódik. Így véletlenül sem fordul elő, hogy az egyik fél többet érezne. :)
2016. márc. 14. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Na tessék, kiírtam egy ilyen kérdést, mindjárt született egy újabb. :D
2016. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most ez mi?

Lehet csak én nem értem, de...


fiú-lány barátság nincs, mert az egyik beleszeret egy másikba.

Tegyük fel, hogy a fiú szeret bele a lányba, de a lány nem szereti viszont, szimplán csak azért mert nem tetszik neki, nem vonzódik hozzá stb.

Most mi van, ha az a lány azért nem viszonozza, mert leszbikus?

Ugyanott vagyunk...

Én sem az alapján válogatom meg kibe szeretek bele, hogy ő kikhez vonzódik... ezt nem tudom irányítani.

Így gondolom ugyanennyi esély van egy fiú-lány barátság képtelenségére, ha a fiúnak tetszik a lány, tökmindegy milyen szexuális beállítottsággal.

2016. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
minek akarsz lannyal baratkozni? almodj kisfiu, azt hiszed egy tenyleg leszbikust majd elcsabitassz mi. Ne reménykedj :)
2016. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes feltevés :) Annyival alà tudom tàmasztani, hogy a jelenlegi egy szem hímnemû baràtom a fiúkat szereti, én pedig lànyként a lànyokat, és tök jó ez a felàllàs, mert abszolút nem zavarjuk egymàs felségterületét :D Simàn el tudunk poénkodni bàrmirôl, odabújhatok hozzá, ha szomorú vagyok, vagy akármi, anélkül, hogy bármelyikünk számára szexuális töltetet kapna a dolog. Voltak korábban heteró fiú haverjaim is, de velük mindig eljött egy olyan pontja a kapcsolatunknak, amikor randira hívtak. Az elsô kettônél még én is heterónak hittem magam és belementem a dologba, aztàn hamar kihátràltam, mert éreztem, hogy nem az én világom. A harmadik sráccal eleve közöltem, hogy bocs, de nem, meleg vagyok, mert akkoriban már volt barátnôm :D

Célzottan baràtot keresni szexualitás alapján viszont nekem kicsit fura, erôltetett dolognak tûnik, nem tudom, mennyire mûködôképes. Megértelek, hogy miért szeretnéd ezt, de szerintem inkább személyiség alapján keress barátokat és ha véletlenül az egyikükrôl kiderül, hogy leszbi, akkor szerencséd van és megtapasztalhatod ezt is:)

2016. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!