Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges hogy két nőis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy két nőis leszbi vagy biszex egy párt alkossanak? Többi lent

Figyelt kérdés
Na igazábol engem az érdekelne hogy lehetséges-e az hogy két ugyanúgy nőies lány eggyütt legyen? Mert általában úgy van hogy van a lányosabb és a fiúsabb. És általában az is úgy hogy a nőiesebb az bisex a fiusabb pedig a leszbi. De lehet hogy két nőiesebb is boldog párkapcsoltban él?

2016. febr. 28. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, de szerintem a legritkább. :s

Én nőiesebb vagyok, és sajnos eddig csak olyan nőies csajokkal találkoztam, akik bi-k.. na ezek többségének sajnos rossz a vége. :D


18L

2016. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert láttam ilyen párokat is. Pl. az a két videós csaj Rose&Rosie. Persze ott is egy kicsit de csak gy nagyon kicsit az egyik fiúsabb de ugyanúgy hord magassarkút sminkeli magát és hird olyan nőiesebb ruhákat is. Csak ezért mert én is nőiesebb vagyok de inkább nőiesebb lányt képzelek magam mellé.
2016. febr. 28. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem van több lányos ismerősöm, akik leszbikusok, bik. :) Én se vagyok nagy biszex párti, ha lehet, inkább nem lépek kapcsolatba velük, de van egy barátnőm, aki teljesen nőies, pánszexuális de teljes mértékig hűséges típus. Igazából kételkedem abban, hogy szereti a pasikat, mert sose akart velük lenni... Na hát mindegy. :D

Mondjuk én leszbikus létemre lányos vagyok, smink, hosszú haj, magassarkú, de inkább a tomboy (nem butch) típusú lányokat kedvelem, bár tény, hogy vannak nagyon szép lányos lányok is. :)

2016. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy lehetséges. Rengeteg ilyen pár van.
2016. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne lehetséges ? Ök egymást szeretik úgy, ahogy nekik jó - és náluk nem arról szól a dolog, hogy neked mi a véleményed erröl. Àltalánosítani pedíg aztán végképpen értelmetlen dolog.
2016. febr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemértem miért kell itt felkapni a vizet...? :D ez egy tök normális kérdés volt.
2016. febr. 29. 14:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ismertem olyan leszbi párt ahol mindketten nőiesek voltak... Annak a kapcsolatnak mondjuk vége lett de nem azért mert nőiesek voltak hanem mert az egyikük rámászott a csajomra én meg a másiknak ezt elmondtam... A jellemnek meg semmi köze ahhoz h nőies-e vagy nem...
2016. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos vannak ilyen párok, önmagában a nőiesség nem hinném, hogy gondot okozna. Sőt, sok helyzetben jól is jöhet, hogy hasonló személyiségek vagytok, jobban megértitek egymást, kölcsön tudjátok venni egymás ruháit (:D) stb. Amit inkább el tudok képzelni, az az, hogy az ilyen lányok között több a pletykálós, kavarós, nyávogós, hisztis, vagy olyan, aki szeret másokra támaszkodni (nem akarok vele megsérteni senkit, tudom, hogy ez nem a nőiesség automatikus velejárója és fiúsabb személyeknél is simán előfordulhat). Mert két olyan lány viszont tényleg nem igazán lehet kompatibilis.

Én egyébként nem igazán tudom besorolni magam fiús-lányos kategóriákba, teljesen hangulatfüggő a dolog, külsőre és belsőre is. Rövid a hajam, néha pasipólót/inget/kapucnis pulcsit hordok, máskor pedig virágos ruhában feszítek. Meg persze vannak átmenetek is. Mindegyik tetszik és mindegyik én vagyok. Randizás tekintetében inkább a kicsit fiúsabb lányokkal érzem jól magam, de azért ne legyen túl fiús sem. Biszex csajszival még nem volt dolgom, nem hiszem, hogy akadályt jelentene, de talán kicsit szoktatnom kellene magam a gondolathoz.

2016. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Létezik, de szerintem ez a legritkább kategória. Sajnos :(

Én is nőiesebbként a nőiesebb lányokhoz vonzódom. Nem az a full cicababa, de nem is a nagyon fiús lányokhoz. Szóval szerintem ilyet a legnehezebb találni. Legalábbis az én ismerkedésemet eléggé megnehezíti.

Szóval létezik, de sokáig kell utána kutatni.. :D

2016. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!