Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már akinek volt egy futó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már akinek volt egy futó kalandja a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném egyszer egy lánnyal kipróbálni és a barátnőmmel, mert idegennel biztos hogy nem menne...


Tönkre teheti ez a barátságunkat? Eléggé szabad szellemű, szerintem benne lenne.



2015. dec. 17. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért tenné tönkre?


Nem értem.

2015. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyunk leszbikusok :) Csak szeretném kipróbálni vele...
2015. dec. 17. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
én részegen kavartam 2x a legjobb barátnőmmel. nem tett tönkre semmit, azóta is csak röhögünk rajta meg viccelődünk vele. bár (nem tudom) lehet valakinek olyan felfogása, hogy nagyon megbánta meg fuj és nem tud ugyan úgy nézni a másikra, de ez szerintem ez ritka.
2015. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, félek, hogy esetleg utána többet akarok vagy nem tudom...

Ő meg csak kalandnak fogja fel, vagy bele sem megy. Megharagszik aztán vége a barátságnak.


Be vagyok parázva...

2015. dec. 17. 20:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Srácok, nem kérek privátot kösz...:) Van sok olyan weboldal, ahol lehet nézni lányokat akció közben, inkább oda menjetek :)
2015. dec. 17. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Megharagudni szerintem nem fog. Itókázás közben felhozod és ha nem reagál jól akkor a piára fogod. Egyszer én is felajánlottam a haveromnak hogy leszopom. Fiú vagyok. Csak pislogott. A piára fogtam és másnap jót nevettünk. Mai napig ezzel szivat de jóban vagyunk. :)
2015. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan, miért tenné tönkre?

Nekem egyszer afrikai örvös medvékkel volt futókalandom, mégse sérült a kapcsolatunk.

2015. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó amikor elmentek bulizni és részegek vagytok mindketten és utána nálad alszil, akkor stem simán bepróbálkozhatsz nála::)) De egyébként meg lehet itt is ismerkedni, mondjukén facebookon szoktam :) 18/L
2015. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem rontana az semmin:D en tobbszor is voltam egyutt a bnommel csak ne akarj tobbet ugy hogy neki csak kaland vagy..sajnos mi ezt a hibat kovettuk el
2015. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!