Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, akik elítélik a őket, hogy leszbi vagyok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 18:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Úgy voltam pasival, hogy régen azt hittem ők érdekelnek
2015. dec. 5. 19:02
 12/22 anonim ***** válasza:
Eredmény? Nem élvezted a velük való együttlétet vagy kimondottan kellemetlenek voltak a tapasztalataid?
2015. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Bénákkal voltam és lánnyal jobb
2015. dec. 5. 19:07
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne mond el amíg nem muszáj. Ha már van barátnőd és már egy ideje együtt vagytok, akkor mond el nekik. Ha nem reagálnak jól zárd rövidre a vitát. Mond hogy te boldog vagy és ha ez őket nem érdekli mert szerintük ez így helytelen akkor ne találkozz Velük egy idejig. Addig semmiképp ne mond el amíg Velük laksz, mert megkeserítij az életed.
2015. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*ideig
2015. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem minden pasi béna. Próbálhatnád egy idősebb, tapasztalt, kedves, gyengéd, rád is figyelő pasival és utána valószínüleg változna a véleményed.
2015. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
szerintem meg ne mondd el nekik semmi közük hozzá:) 18/L
2015. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

gyerekek, azt kérdezte, hogyan mondja el, ő a kérdező, semmi köze senkinek, hogy biztos-e abban, hogy leszbi, vagy sem! ha nem lenne biztos benne, nem azon gondolkodna, hogyan mondja el nekik!


én csak azt tudom neked idézni, amit olvastam a neten:

ha annyira elítélőek a szüleid, akkor tényleg várj addig, amíg nem laktok együtt és nem függesz tőlük pénzügyileg. egyszer, mikor meglátogatod őket, mondd el nekik, és ha nagyon kiborulnak, azonnal lépj le. viszont ne hagyd magad, mondd meg nekik, hogy nem mondhatják meg neked, mit csinálj, nincsen szükséged az engedélyükre, hogy az legyél, aki vagy.


nem ismerem a szüleidet, te jobban tudod, milyenek, ezért szerintem te magad döntsd el, hogy megéri-e elmondani nekik, vagy sem. viszont meg kell gondolnod, hogy hogyha annyira elfajulna a helyzet, akkor legyen egy b-terved: pl. lakj pár hétig egy barátnőnél, nagyszülőknél, unokatestvérnél,stb.


de ha mindenképpen el akarod mondani, akkor azt esetleg április elsején tedd. akkor még mindig mondhatod, hogy "április bolondjai!", ha nagy a baj, bár ehhez nagy színészi tehetség kell.

2015. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogyan mondod el, mert nem rajtad fog múlni, ők miként ítélnek meg téged.

Sajnos nagy a valószínűsége, hogy nem fognak megérteni. Ilyenkor sajnos el kell viselni a negatív kritikát vagy ha már felnőtt vagy, akkor külön költözöl.

Ha esetleg még velük laksz együtt (és pénzben is tőlük függsz), azt nem nem mondhatják meg, kivel találkozhatsz, de például azt igen, hogy kit vihetsz haza a házukba.

2015. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ne eröltesd a közlését. Nem is biztos, hogy leszbi vagy. Fiatal vagy, keresed önmagad. Nincsen azzal baj, hogy jól érzed magad a barátnőddel, de ne könyveld el magad leszbinek. Ha találsz 1 neked való palit és jó tapasztalataid lesz, akkor tedd fel magadnak a kérdést, hogy melyik oldalra akarsz állni. Mindegy hogyan döntesz, csak állj ki mellette a szüleid előtt is.
2015. dec. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!