Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek a transzszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a transzszexuálisokról?

Figyelt kérdés

Adott egy Műtét előtt álló bi transzszexuális nő, aki kinézetre, hangra, viselkedésre teljes mértékben nőnek néz ki, az utcán róla senki meg nem mondja hogy férfi testbe született. Az egyetlen különbség közötte és egy nő között, hogy a lába közt nem az van. Természetesen nem használja, hiszen nem is használható.


Kérdésem, hogy tudtok-e egy ilyen nőre nőként tekinteni? És ha át lenne már operálva?



2015. dec. 5. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én személyesen is ismerek ilyet és tudok rá nőként tekinteni. Nem annyira közeli ismerős, nem tudom, hogy mikor lesz megműtve, de mondta, hogy szeretné. neki használható a pénisze és szokta is használni. Egyébként miért kérdezed? Írhatsz privit! Lány vagyok.
2015. dec. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Persze, hogy tudok rá nőként tekinteni. :)
2015. dec. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Baj van a problémával a toronyban.
2015. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én simán tudok rá nőként tekinteni:)


Mondjuk ez nem az ő hibája, de engem zavarna attól eltekintve ami a lába között van (ha szexualitásra kerülne a sor), de mivel tudom, hogy nem úgy áll a kérdéshez, biztos le tudnám gyűrni a rossz érzéseimet ezzel kapcsolatban.

2015. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetesen viselkedik és nem veszi túlzásba a női szerepet akkor tudnék úgy tekinteni rá.. Én crossdresserkedek és gyakran látok más crossdresser fiúkat akik nagyon túljátsszák a nőies szerepet és ízléstelen lesz, ami egy alkalomadtán felvett szerepnél nem baj, de ugyanez nagyon sokszor igaz a transszexuálisokra is sajnos.. A másik meg, hogy nem mindig van meg bennük az az elérhetetlenség, az hogy valamit is tenni kéne értük.. Egyszerűen a testüket mutogatják társkeresős oldalakon, sokkal több aki alkalmi kapcsolatot keres és akkor csak úgy találkozik vadidegenekkel azonnal csak egy dugás erejéig.. Egy nő, ha még alkalmit akar akkor sem fejezi ki ennyire nyíltan. Nincs meg bennük az a nőies tartás ami a nők 99,9999%-ában meg van, még a legkevésbé nőies nőkben is. Ez az ami visszataszító lehet (és tényleg nem akarom megsérteni azt a kevés kivételt aki nem így tesz), de tényleg sokan olyanok mint egy női testben lévő sztereotipikus meleg férfi, akár mennyire is mondják, hogy ők nőnek érzik magukat.. :/ Én még ennek ellenére sem ítélem el őket, csak mondjuk ez lehet egy ok a "NEM"-re, ha az tapasztalnám, hogy nem olyan mint egy igazi nő. 21/F
2015. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen (: Pláne ha szeretném , nálam ugyse a nem a lényeges.
2015. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!