Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire jelent hátrányt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelent hátrányt egy leszbikus lánynak, ha a sport miatt izmosabbak a lábai?

Figyelt kérdés

Atlétikázom, és mindig van bennem egy félelem, hogy az izmos lábaim miatt nem vagyok annyira nőies, pedig egyébként a személyiségem eléggé az, ha lenne egy barátnőm, valószínűleg kettőnk közül talán én lennék a "lányosabb személyiség" (mondjuk nekem az számítana, hogy szeressük egymást), és félek, hogy a határozottabb csajok nálam nőiesebb lányokat választanak, a finomabb lányok meg inkább pont hogy fiúsabbat. Eddig nem nagyon ismerkedtem, szóval se negatív, se pozitív tapasztalatom nincs, de ez többek között azért is van így, mert nincs sok önbizalmam. Mit gondoltok? Itt van pár kép is, hogy lássátok, mire gondolok, főleg az elsőn látszik. 19/L/L

[link]

[link]

[link]



2015. dec. 4. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Szia ha akarod akkor mondok velemenyt a labaidrol ... hogy megnyugodj ! :D 21/l/bi
2015. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha nekem ilyen labam lenne *-*


Emese :*

2015. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Emese, te troll csávó, jobba tennéd, ha lelépnél már innen a kommentjeiddel. :D Kérdező, férfiként írom, szép izmos lábak ezek, de nyilván nők véleményére vagy kíváncsi. Bár szerintem akinek bejössz, nem fog neki gondot okozni ez.
2015. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
bocs de ez kv gusztustalan egy nőnél. Sry 33f
2015. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De téged mégis ki kérdezett? :D
2015. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem lenne gond. Pont hogy tetszenek az atléta csajok szálkás izmos teste... ööö...láb is beleértve... :)
2015. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
jaa nem néztem hogy leszbikus. sry. a leszbikus lányok miért néznek úgy ki mintha belterjesek lennének?
2015. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy olvastad el a kérdést? :D
2015. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem qrva szexi lábak! :))

Egyáltalán nem túlzás és jól is áll egy lánynak (persze ha emellett más feltételek is érvényesülnek nála).


20/L

2015. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép. :) Baromi szexi az enyhén izmos feszes női láb.
2015. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!