Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tippek elsö találkozáshoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek elsö találkozáshoz?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy lánnyal és eldöntöttük, hogy ideje találkozni. Nekem ez lesz az elsö,hogy szintén nönemüvel találkozom randiszerüen :D

Esetleg tippek tanácsok hogy mint viselkedjek?



2015. okt. 16. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne fújd fel a dolgot :D Csak találkozz vele egyszerűen és spontán. Ne görcsölj rá, csak egy találkozó. Nekem mondjuk valahog ymindig csak az utolsó pillanatban jut eszembe hogy stresszelni kéne, de nem... nem kell. És attól mert az illető nőnemű még semmivel sem másabb :D. Találkozó akkor is ha lány az illető, és akkor is találkozó ha nem az. Kezeld lazán a helyzetet, ne látszódjon rajtad ha esetleg feszengsz :) amúgy sincs miért. Legyél magabiztos ;) (tudom pofázni könnyű). Olyat vegyél fel, amiben jól érzed magad :D Esetleg önbizalmat ad, mert tudod magadról hogy az jól áll.
2015. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
randi vegen nem szopni hanem nyalni fogsz, de amugy minden olyan mintha pasival randiznal:)
2015. okt. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elsö után rögtön? Nem hiszem :D
2015. okt. 16. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Legyél természetes, add magad, nem kell szerepet játszani, az úgyis lehull hamar. Megvan már a helyszín? Esetleg vihetsz neki egy kis édességet, pl. egy szem szépen becsomagolt kézi készítésű bon-bont. Legyen finom parfümillatod, de ne vidd túlzásba. Ápolt haj, szolid smink.

Sok sikert!

2015. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, és legyél vicces, próbáld megnevettetni, beszélj magadról, de inkább őt kérdezgesd, érezze, hogy érdeklődsz iránta. Első alkalommal túl komoly témákat nem muszáj.

(4-es voltam)

2015. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Van pár hely amit kinéztem, de majd adja magát, hogy hova menjünk :)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. okt. 18. 15:39
 7/10 anonim válasza:
Hogy ismerkedtél meg vele? Valami jo tipp ?
2015. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Interneten. Leszbikus tarskereson. De nem lett a talibol semmi ....
2015. nov. 5. 18:29
 9/10 anonim ***** válasza:

H h, ha szabad kérdezni?


Neten előtte mennyit beszélgettetek? Én pl csak akkor megyek randira, ha már legalább 2-3 hete tart a folyamatosság, volt levelezés majd chat is, eddig 1-1,5 hónap volt a min, hogy igent mondtam, mert addigra kiderült, lehet-e bármi abból a randiból v sem. Ezt csak jó szándékú tippnek írtam, ha esetleg csak 1-2 hete beszéltetek, mire megbeszéltétek a randit. Szerintem érdemes egy icipicit biztosabbra menni :)

2015. nov. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
majdnem egy hónapja beszéltünk már
2015. nov. 8. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!