Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Tényleg ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Tényleg ilyen sokan vagyunk?

Figyelt kérdés

Akármikor amikor itt nézek kommenteket, vagy pár üzenetet váltok valakivel azt látom, hogy mindenki állandóan talál valakiket, ennyi meg annyi tapasztalata van, válogat emberek közül, hogy kivel lenne a legjobb...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy alig találok valakit? Hogyan kell ezt csinálni? :D Sajnos "új" vagyok, és élőben még csak két leszbikussal találkoztam (akiről tudom). Se olyat nem találok akivel ismerkedni lehetne komolyabban, se olyat, aki csak futó kalandra vágyik. Itt már beszélgettem 1-2 emberrel, de mindenki egy szó nélkül lelép és se kép, se hang...


Lehet, hogy az a baj, hogy inkább biszexuálisnak vallom magam? Igaz, hogy a lányok vonzanak jobban, de még csak fiúval volt kapcsolatom (igaz katasztrófa, de mindegy), és ez el is riaszthat embereket... Kezdhetném azzal, hogy letagadom vagy ilyesmi, de én nem akarok hazugsággal kezdeni...


Mit javasoltok mit tegyek, hogyan tudnám észrevenni a többieket, hogy ismerkedhessek?

19/L


2015. szept. 27. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok mint te a biszexualitást és hazugságokat illetően. :D

Egyébként itt tényleg vagyunk egy páran. :D

2015. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hátrány a biszexuális beállítottság, HA amikor együtt vagy az egyik nem valamely neked tetsző egyedével (megpróbáltam szépen fogalmazni :P), akkor véletlenül sem fogsz összekacsintgatni a pároddal ellentétes nemű személyekkel, holmi hiányérzet miatt. A legtöbbünk ettől fél, azt hiszem, hiszen máris bárki hatással lehet az ember párjára, mivel biszex. És hát, az is megfordulhat a fejünkben, hogy vajon meg tudunk-e valóban mindent adni a biszex félnek? (Nem fog neki kelleni az a bizonyos kézzelfogható khm...?)


I mean, még bizalmatlanabb lehet az ember lánya, mint általában lenne. Mellesleg is szörnyen sza.r érzés (most tényleg túl szépen fogalmaztam), mikor kiderül, hogy a barátnőd egy sráccal csalt meg (tapasztalat)... Tehát, erősen érdemes elgondolkozni azon, ha összejössz, össze akarsz jönni egy lánnyal lányként, mennyire gondolod komolyan a kapcsolatosdit, mert senki sem akar pár hónap múlva arra eszmélni, hogy "ne haragudj, de most már szeretnék pasival lenni."


Ha nem ilyen vagy, és ezt el tudod mondani annak, akivel ismerkednél (hogy te nem fogod csak úgy váltogatni a nemeket magad mellett), akkor semmi gond azzal, hogy biszex vagy :)


Most, hogy ezt kimerítettem leszbikusként :D

Az ismerkedés netes formáját jobbnak látom, valahogy kellemesebb, mint partikban, stb. Van pár oldal (ez is), ahol lehetséges a dolog: sweetcandy, leszbikus.tarsam.eu, love.hu és olykor a badoo (elég ratyi utóbbi kettő), és a face-en is vannak csoportok leszbikusoknak.


Lesd a kommenteket, a leszbikus kérdéseket, az ismerkedős oldalakat :) írj annak, aki szimpatikus, és csak kialakul valami. Én itt ismertem meg az exem, több mint egy évig tartott a kapcsolatunk, és a fent említett ok (megcsalt... pasival) is közrejátszott a szakításban. Próba szerencse. Lehet szebb kimenetele is egy levelezésből szövődő szerelemnek :)


Ha van kedved, szívesen beszélgetek veled mellesleg.

Persze, ha nem zsibbasztott le a hosszú válaszom :D


22/L/L/Bp

2015. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!