Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan, aki a párját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki a párját gyakorin ismerte meg és most komoly kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok kort is. :)

2015. aug. 26. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak egy kis ribit leltem innen.Volt tobb is....ITT SENKI SE AKARJON ISMERKEDNI!
2015. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen, már együtt vagyunk 2 éve :)

23/l


(de mivel a leszbi kategóriába írtad, ezért megemlítem, hogy heterok vagyunk)

2015. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sokáig! :)

Ugyan, nem gond.

2015. aug. 26. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Naaa, hol vannak a cuki love storyk? :P
2015. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:)) lehet még folyamatban, vagy annyira cukik és terjedelmesek, hogy még írják. :D
2015. aug. 26. 23:03
 6/11 anonim válasza:

Igen, 7hónapja vagyunk együtt:)

17/L-16/L

2015. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel megbiztam a baratnomet, hogy irjon valami cukit, de neki csak a "7honapja egyutt vagyunk"-ra telt (szeretlek amugy ne olj meg:cXD) ezert gondoltam osszehozok valamit az O neveben is:D<3

Eleg sok lannyal beszelgettem itt, tobb-kevesebb ideig, de vele szinte elsore megtalaltam a kozos hangot es o maradt meg nekem. Mindketten kicsit zarkozottabb tipusok vagyunk igy hosszu idobe telt mindkettonk reszerol, hogy megbizzunk egymasban es megnyiljunk. Novemberben ismertem meg, par honapot beszelgettunk aztan talalkoztunk, az elso talalkozo utan osszejottunk de nem igazan ereztunk meg semmi komolyat egymas irant, igy nem is tartott sokaig. Azt hittem, nem fogunk tobbet beszelni de ez nem igy tortent, januarban ujra talalkoztunk es akkor kerultunk igazan kozel egymashoz. O egyre jobban belemszeretett, es bennem is motoszkalt az erzes de sokaig nem tudtam vagy nem akartam belatni ezt magamnak, feltem is egy uj kapcsolattol. Aprilisban talalkoztunk ujra, kozben tortent sok minden, sok konny es vivodas utan mindkettonk reszerol (bar foleg az overol) eldontottuk hogy megprobaljuk ujra. Ekkor szepen lassan kezdtem beleszeretni es ez tart maig is c: nem tudom, hogyan tud elviselni neha, de azert remelem meg sokaig fogom boldogitani a hulyesegeimmel, mindkettonknek eleg unalmas lenne az elete a masik nelkul:D

2015. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokáig. :)
2015. aug. 28. 02:43
 9/11 anonim válasza:
Igen! És két éve együtt vagyunk! :)
2015. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Cuki love story:

Muncuska (20) kiírt egy ismerkedős kérdést. Én (30) morális aggályok (fúúúj gonosz biszexek) és ... khm néhány apróbb helyesírási hiba miatt válaszoltam nem éppen ismerkedési, sokkal inkább kioktatási céllal. Szó szót, majd privát üzenetet, privát üzenet követett. A másodikban már láttam fantáziát, úgyhogy arra válaszoltam is :D

Kb. egy hét után már a messengeren chateltünk, később telefonáltunk napi néhány (sok) órát. Kb. 2 hónap után találkoztunk először személyesen, (300 km távolság) amikor rögtön egy maratoni 5 napos nyaralással indítottunk első randi címszóval. Azóta lassan három hónap eltelt, amiből kb. másfelet együtt töltöttünk (gyakorlatilag együtt éltünk). Most iskola, gyakorlat stb., úgyhogy maradtak a hétvégi találkozások.

Egyelőre távkapcsolat, egy év múlva meglátjuk, hogy mit hoz a jövő.

Mindig szkeptikus voltam a korai kapcsolatokkal, (távkapcsolatról nem is beszélve) és kiröhögtem volna, ha valaki néhány hónap után komoly kapcsolatot kiált. Azt hiszem, ha megismered életed szerelmét, elkezded máshogy látni a dolgokat :)

2015. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!