Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ducibb de csajosabb lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb de csajosabb lányként van esélyem csajosabb lányokkal összejönni vagy inkább a fiúsabbaknak fogok tetszeni? 25/L

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:

persze. statisztikailag mondjuk kimutatták, hogy sok leszbikus ducibb mint a heteró csajok, szóval nem vagy ezzel egyedül.


A butch/femme felállás meg az ötvenes években volt annyira merev, hogy ezen kívül semmit nem lehetett, már ez átment inkább stílusirányzatba, és sehol nincs az megírva, hogy egy fiús egy lányos.

2015. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én próbálok csinosan és akár férfiak számára is vonzóan öltözni a felesleges kilók ellenére, de inkább nekem is ilyen lányok jönnek be, nem a fiúsak.
2015. aug. 19. 10:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó, akkor tuljadonképp nyert ügyed van, innentől kezdve emellé még csajozni kéne.

:D

2015. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igyekszek, de nem nagyon találok olyan lányt aki tetszene és ő is leszbikus lenne. Vagy akiről kiderül, az meg inkább a fiúsabb típus.
2015. aug. 19. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire lehet általánosítani, de szerintem ugyanúgy lehet esélyed mindkét típusnál, csak nem minden egyénnél.


Én pl fiús típus vagyok, de nem igazán jönnek be a ducibb lányok.

Ettől még nem vonom le azt a konzekvenciát, hogy más fiús lányoknak se..


20/L

2015. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából van esélyed. Nekem volt 90 pkuszos barátnőm, párom meg volt 48 kilós is. Mindegyikben mást találtam vonzónak. :) elsőként úgyis az arcot nézem nem a testet. Jah és én lányos és fiús között vagyok,de inkább lányos. Meg amúgy is! Én is volram 50 kiló meg 70 is :D nem ez számít szerintem. :)
2015. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam ennyire belemenni, de én 165 centi vagyok és 65 kiló. Az milyen, még rendben van szerintetek?
2015. aug. 19. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen. én 170 mellé vagyok 78, és nem érzem magam annyira plus sizenak. kicsit kerekded de ennyi.


Szvsz a te súlyoddal sincs baj.

2015. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!