Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok! Egy fiúsabb, lazább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy fiúsabb, lazább típusú lányt, hogy dícsértek meg, hogy bókoltok neki?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonló kérdéssel még itt nem találkoztam,szóval hogy viszonyultok ehhez?Egy fiúsabb vagy kimondottan pasis csajnak mit mondtok ha beakartok vágodni nàla vagy csak megdicsérni szeretnétek? Szép,helyes, jól néz ki???

Én csajos vagyok szóval könnyebb jelzőket találni, mert örülök ha valaki azt mondja, hogy csinos vagyok, szép vagy gyönyörű..

De úgy érzem, hogy ez visszafele nehezebben megy nekem..

Biztosan bevált õtleteket, tapasztalatokat szeretnék :)



2015. aug. 13. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szexi, helyes, jóképű... én ezeket használtam, de nem az "udvarlási" fázisban, akkor bókoljon csak nekem ő... :)


egyébként szerintem mondd azt, amit gondolsz, ha te szépnek látod, akkor nem hiszem, hogy meg fog sértődni ezen a szón

2015. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én fiúsabb vagyok.

Alapvetően nem szeretem, ha bókolnak, de ha ezek közül választanom kéne, mit fogadok szívesen, akkor talán a "jól nézel ki" lenne.


Bizonyos esetben kicsit ridegnek tűnhet, ez inkább az első pár randin felel meg.


Más esetekben jobban szeretem, ha mondjuk azt mondják jól áll nekem ez vagy az a ruhadarab..


Valamint egyetlen bókot viselek szívesen, ha a szememet dicsérik. Az tényleg jól esik.


A bókok helyett szerintem bizonyos gesztusok jobban számítanak.. Mondjuk ha rám néz valaki, megharapja óvatosan a száját és látszik, hogy kíván, az nekem többet ér minden kimondott szónál, főleg, ha én is vonzódom az illetőhöz : )


De lehet, hogy ezzel csak én vagyok így.

Mások véleményére én is kíváncsi lennék : )


20/L

2015. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy fiúsabb lány vagyok,hátha segítek a válaszommal:)


"jóképű" írja az egyes válaszoló.

Na neeee!!!!!Azért egy fiús csaj is csaj,nekem kifejezetten rosszul esik MINDEN olyan jelző,amit férfiakra szoktak mondani.


Dícsérni simán lehet egy fiús lányon is bármit,ami tetszik,ne filózz azon,hogy azt pontosan hogyd fejezd ki,mert ha olyan lánynak mondod,akinek te is bejössz,szinte teljesen mindegy,mert úgyis örülni fog neki :)


20/L/L

2015. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Én ilyenkor a nagyon szép a szemed szerű bókokat használnám. Én mondjuk ezzel nem szoktam hazudni. :) vagy a száj. Vagy igen, a jól nézel ki sem rossz. :) a lazábbak is érzékenyek a fenekükre szóval azt is dícsérheted. Szerintem :) de bármi ami tetszik a lányon/lányban mondhatod neki :)
2015. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség a legjobb.


Miért ne lehetne egy fiús lány is csinos, szép vagy gyönyörű? Az más kérdés, hogy mitől olyan transzfób/transzfób a mai társadalom, hogy ezek a szavak kizárólag a nők részére vannak fenntartva, és a maszkulinitás annyira törékeny, hogy egy férfi támadásnak veszi őket.


Én abszulúte nem vagyok hajlandó belemenni ebbe a papás-mamás játékba, mert fullasztónak érzem.


És ennek semmi köze ahhoz hogy komolyan veszem a párom gender identitását. Persze ha van valami amit ő specifikusan nem szeret, akkor arra tekintettel vagyok, de amíg nem mondja, addig nem építek magamnak paranoiából akadálypályát.


Egy nagyon fiús lány is esztétikus külsejű, amit úgy hívunk, hogy szép. Sőt alkalom adtán lehet cuki is.

Persze mindezt úgyis négyszemközt, abból meg rájöhet hogy nem bántásból mondom.


25/L

2015. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!