Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányos leszbikusok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos leszbikusok! Nektek csak a szintén lányos lányok jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
Lazább, sportosabb lányként úgy érzem, semmi esélyem a lipstick csajoknál.:/

2015. aug. 12. 01:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
dehogynem! simán lehet esélyed!
2015. aug. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nálam lenne esélyed :3
2015. aug. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nálam is 
2015. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Eddig csak azt tapasztaltam, hogy az ilyen lányoknak szintén ilyen lány a párja.. De lehet csak nem figyeltem eléggé:) köszönöm a bíztatást, kedves válaszolók.! :)
2015. aug. 12. 09:45
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Amíg igényes vagy magaddal addig nincs baj. De sok fiús lány a butch jelzővel próbálja elfedni az igénytelenségét. Külföldön a butch az egy stílus. Legyél akármilyen leszbikus, csak foglalkozz magaddal és ápold magad, akkor bmilyen nőnek be fogsz jönni! A legfontosabb az önazonosság!
2015. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszod 5ös.:)

Egyáltalán nem tartozom a bunchok közé, de a lipstick kategóriába sem sorolnám magam.. A kettő között vagyok.:D nőies, a magam módján . :) ápoltsággal sincs gond nálam, szerintem a személyiségem is tud megnyerő lenni, de mégis inkább a bunch kategóriának akad meg rajtam a szeme. Lipstick leszbikusokat igazából nem is ismerek, csak egyet, de neki bunch barátnője volt.

2015. aug. 12. 10:53
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem is az ilyen lányok jönnek be. Aki jelenleg tetszik, se mondható buchnak, fe úgy femmének se tudnám jellemezni. Lazább alkat inkább, szexi rövid hajjal. Úgyhogy ne búsulj, sokaknak bejön. :)
2015. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso.:) akkor a sorsra bízom :D
2015. aug. 12. 12:28
 9/20 anonim ***** válasza:
En sportolok megis olyan barátnőm van hogy a pasik csak álmodni tudnak róla
2015. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, mit értesz az alatt, hogy egy lány nem lányos. Vannak magukra nem túl igényes, letolom a hajam nullásgéppel típusú, stílustalanul öltöző, kvázi férfiak kinéző nők. Sajnos nem tudom jobban körülírni ezt a jelenséget, de szerintem mindenki találkozott már vele... Az, amikor látod valakin, hogy tényleg úgy gondolkodik a külsejéről, mint a sztereotípiákban a pasik, azaz "mindegy, csak ruha legyen".

De lehetsz úgy is fiús, sportos, hogy közben mégis megőrzöd a nőies stílusod. Valami ilyesmit csinál Alicia Cargile és Ruby Rose is. Ők is vagányak, de nőiesek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!