Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti milyen ajándékot vennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen ajándékot vennétek?

Figyelt kérdés

Első találkozásom lesz a lánnyal,de mivel mondta,hogy kapni fogok valamit,ezért Én is szeretnék neki kedveskedni valamivel. Viszont nem sok ötletem van...nem nagyon hiszem,hogy szereti az ékszereket,nem úgy néz ki. De még nem nagyon ismerjük egymást,nektek lenne valami jó,aranyos,romantikus,esetleg humoros ötletetek?

Mindet szívesen fogadom,de csak azt az üzenetet veszem figyelembe,aki tényleg komolyan segíteni akar és nem trollkodni jár az oldalra.

(5000 ft-ból gazdálkodjunk!)



2015. aug. 5. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy te ismered őt,mi nem,ezért elég nehéz tanácsot adni. Ami hirtelen eszembe jutott: virág (esetleg vmi különlegesebb,mint a rózsa...),csoki vagy vmilyen nem mindennapi desszert esetleg vmilyen dísz (asztali-,fali dísz,kis szobrocska,stb.),ami rá vagy a kapcsolatotokra emlékeztet téged is és őt is,akárhányszor rá néz. :)
2015. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szoktak lenni az ajándékboltokban olyan bögrék, amiken rajta van, hogy "a legjobb ___"

[link]

Ilyet 1500 forintért már lehet venni, lehet hogy feltolják az árát, de aranyos ajándék ha tudod mi a hobbija


ilyet 500 forint alatt lehet kapni a százasokban, ráirsz valami szépet, és akkor még személyes is lehet

[link]

viszont nemtudom hogy mit lehetne ráirni, nem ismerlek titeket :)


Sok sikert!

2015. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a "fontos vagy nekem" felirat ugrott be rögtön! :D
2015. aug. 5. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
legyél inkább kreatív:)..
2015. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A virággal viszont az a gond,hogy közterületen leszünk és nem nagyon akarjuk felhívni magunkra a figyelmet....


Általában kreatív vagyok,de most egyszerűen leblokkoltam...

2015. aug. 5. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vigyél egy üveg bort, biztos felajánlja, hogy igyátok meg kettesben. :P
2015. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"legjobb csaj" feliratú pohár/bögre

Csajos vagy fiús?

2015. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egy csavaros, kerek színes nyalókát vittem, és egy általam csomózott karkötőt, mert tudtam h sokat hord, mint én :D Nagyon örült az ajándéknak, jól sikerült a találkozónk ^^

A talin vettünk egy közös karkötőt is :3


19/L/L

2015. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vorarlberna ***** válasza:
Tervezz neki pólót, bögrét, vagy süss neki sütit, tegyél bele egy csipet szeretetet, egy kanál hasist. Cipzárosplüss tegyél bele cetlit valami szép romantikus üzenettel, este meg kérdezz rá, hogy megtalálta e, vagy japános cuccok.
2015. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!