Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként belemennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként belemennétek a hármas szexbe?

Figyelt kérdés

Egy párhoz csatlakozva úgy, hogy te csak a nővel foglalkozol és veled is csak a női fél foglalkozik, ha a pasitól semmit nem akarsz.

Szóval, a pasi csak a párjával foglalkozna.


2015. júl. 21. 15:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kihagytam, kort is kérnék!

Köszi

24F

2015. júl. 21. 15:27
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért is ne?! :)
2015. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én lennék a pasi szívesen :D
2015. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is kapcsolatban vagyok, és párom egyszer szeretné kipróbálni a lány-lány felállást, de úgy, hogy én is ott legyek, legalább mint néző, szóval a kérdés engem is érdekel
2015. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is pont ezért írtam ki, mert azt mondta hogy ő ki akarja próbálni és a barátnőit féltené tőlem, mert őket én is ismerem és mindegyiküknek csaptam is annó a szelet...
2015. júl. 21. 15:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentol függ lehet de nem tudom
2015. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2015. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

2 másik nővel simán.


Csávóval semmilyen formában. Én nem leszek senki ingyen sztriptízese, ilyen intm szituációban nekem kell az hogy olyan ember(ek)el legyek akik bejönnek. Ebbe egy pasi nem tartozik bele, lelombozólag hat.

2015. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Tudom már előre,hogy le leszek pontozva,de állok elébe :)


Én abszolúte nem mennék bele.Két lánnyal sem,nemhogy ha még az egyik pasi is.Ahogy ez elöttem lévő írja,lelombozó.Sajnálom srácok,de így van.egy igazi leszbikus nem szereti látni sem a nemiszerveteket,sem ahogy dolgoztok vele...Én meg amúgy is olyan vagyok,hogyha bárki a szemem elött akár csak egy ujjal is szexuálisan közelít a lány felé,akit szeretek,már jön a nehezen legyőzhető érzés,hogy agyoncsapjam.. >:/


Szóval én egy hármasra nem alkalmas leszbikus vagyok :/


20/L/L

2015. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7,8,9-essel teljesen egyetértek. Sosem szexelnék pasival, és az is feszélyezne, ha egy férfi nézne nővel való szex közben.


Ettől függetlenül lehet, hogy van olyan leszbikus nő, akit ez nem zavarna. De szerintem keress olyat, aki férfihez és nőhöz is vonzódik (pl egy biszex nőt), úgy talán könnyebben találsz.


19L


*Thomasina*

2015. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!