Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol ismerkedjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Igazából sose ismerkedtem élőben és társkeresőkön se. Itt ismerkedtem , de mióta megváltozott a gyk itt se megy az ismerkedés:"D

Tudnátok valami tippet adni, hol ismerkedjek és hogyan? Nincs önbizalmam, társkeresőre nem szeretnék regisztrálni.

20L



2015. júl. 15. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Mert lehet van aki tud a közeledben leszbikus lányról.

Vagy ajánlani tudunk esetleg helyeket...

2015. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vágy lassú tánca* válasza:
A valós életben,mert a neten sok a kamus...
2015. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg ajánlatos élőben ismerkedni, ahogy már mondták előttem. Lehet menni pl Ösztrosokk buliba (all women party), vagy mehetsz a Labrisz Egyesület programjaira.


*Thomasina*

2015. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de itt az a baj hogy nem vállalom fel ezt
2015. júl. 15. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Amiket írtam, oda leszbikus, biszexuális nők járnak, ott senki nem fog elítélni téged.

De ha ott, illetve neten sem próbálkozol, akkor csak a szerencsén/véletlenen múlik. A sikerért sajnos áldozatot is kell hozni. Én mindenesetre drukkolok neked, hogy összejöjjön, amit szeretnél.


*Thomasina*

2015. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szemet szúrt, hogy azt írtad "Nincs önbizalmam". :) Először is szerezz magadnak. Vagy ha nem is az első dolgodnak kell legyen, de amellett, hogy megpróbálsz nyitni, úgy építgesd magad is. Egyébként meg kreatívnak is lehet ám lenni az ismerkedés terén, bár tény, hogy nehéz úgy, ha nem vállalod fel. mert így eleve kizárod a meleg közösségekben való részvételt, ami lehet hogy mégis segítene. Merre laksz kedves kérdező? :)


20/L

2015. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Odakinn az utcán, semmiképen ne itt! :D
2015. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha gondolod írj üzenetet :) 20L
2015. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!