Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 20 éves leszbikus nő vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves leszbikus nő vagyok és a tanácsotokra lenne szükségem?!

Figyelt kérdés

A szokásos napi dolgaimat intéztem, pont munkába tartottam,de előtte bementem a dohányboltba egy öngyújtóért és egy energiaitalért. Nem is volt semmi, míg egy pasi megszólított,h : "Munkába vagy munkából?" Természetesen válaszoltam,hogy most megyek, és megpillantottam a pult mögött egy szép lányt(kb 28 év körüli)és az ő válasza erre a párbeszédre, hogy: " Az energiaital miatt gondolom, munkába megy". Nagyon szépen mosolygott. Úgy éreztem, mintha lett volna, egy bizonyos pillanat kettőnk közt. Beértem a munkahelyemre, minden rendben volt, majd megkértem a munkatársaimat,hogy menjünk már el dohányboltba (ugyanabba) azzal az indokkal, hogy rágót kell vennem. Megint bementem megláttam, és fhú elkapott az a szívverés. Most is nagyon szépen mosolygott és kedves volt. Lehet, hogy mindenkivel ilyen, nem tudom.

Ez volt a rövid tényállás.

A kérdésem az lenne, hogy vajon én ezt csak beképzeltem magamnak vagy lehet még is van valami?

Lenne tanácsotok, hogy hogyan is közelíthetném meg még jobban?

Köszönöm. -A



2015. júl. 13. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg, hogy meddig tart a munkaideje, és hogy szívesen beszélgetnél vele. Kérdezd meg, hogy hívják.
2015. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el a héten még a dohányboltba, mondjuk pénteken. Amikor fizetsz kérdezd meg mióta dolgozik ott stb. Kezdeményezz párbeszédet.
2015. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezt inkább ,csak te szeretnéd ,hogy így legyen ,mert tetszik neked és így látod. Vannak olyan lányok akik mindenkivel kedvesek és mindig mosolyognak , de kezdjél el vele valamiről beszélgetni és hátha megtudod , hogy mi a helyzet.
2015. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha én minden boltos lánnyal kikezdenék, aki kedvesen mosolyog és bejön, akkor már nagyon sok boltos lánnyal kikezdtem volna.


Bár nőként nőnél Te tényleg nehezebb helyzetben vagy, ezt megértem. Csak gondoltam jelzem, hogy pasik is kerülnek hasonló gondba.

2015. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Kufárokkal vigyázni kell ám,mert munkaköri leírás a mosolygás.
2015. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Uuu...annyira szeretem az ilyeneket olvasni.*.* 16/L/L

Szurkolook:)

2015. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mond mejik az a dohánybilt oda megyek megkérdezem neked ha nimcs barátja és meglesz nekem estére akkor semmi eséjed ha nekem nem sikerül akkor lehet eséjed

ha van barátja akkor mindkettőnknek kevés eséje van

szóval mejik az

2015. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az "ellipszilon" :)
2015. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!