Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek, ha van pasim, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van pasim, de érdekelne, hogy milyen amikor egy tapasztalt leszbikussal lenni?

Figyelt kérdés

Elsősorban csók, nyalás..


20/L


3 éve van párom.


2015. jún. 30. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdést kicsit elszúrtam.. :D De remélem értitek!
2015. jún. 30. 18:54
 2/5 anonim ***** válasza:

1) Megbeszéled a pasiddal, hogy belemegy-e.

2) Szerzel egy csajt hozzá.

3) ???

4) Szex!

2015. jún. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Mindegy hogy fiú vagy lány ha a párod mellett másra vágysz akkor egyértelműen nem vagy szerelmes. Ha nem vagy szerelmes nincs értelme egy kapcsolatnak.
2015. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
#3! Ez igy, ebben a formában nem igaz.
2015. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

biztos találsz rá lányt, én leszbikus vagy engem ilyen szituácio érzelmileg készitene ki pedig nem vagyok érzelmes de nekem vannak amik fontosak bizonyos dolgok de szerintem találsz olyan leszbikust aki benne lesz , bezsélj a pároddal

18/L/L

2015. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!