Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Másokat is vonz az édeshármas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is vonz az édeshármas?

Figyelt kérdés
Biszex lány vagyok. Sok pasi szeretne egy édeshármas felállást, de én nő létemre vágyom rá, nem egy férfi két nő, hanem én plusz 2 lány. Ez már beteges, vagy más leszbikus/bi lány is kipróbálná, fantázál róla? Vagy már ki is próbáltad? A normáis válaszokat köszönöm szépen:)
2015. jún. 30. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Sztem ez lenen minden ferfi vagya h ezt vegig nezze ;)
2015. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a párommal próbálunk csajt keríteni harmadiknak, de nem sikerült még :(

Mert igen, mindkettőnket vonz az édeshármas:P

2015. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon vonzana. Mi is harmadiknak lányt keresünk, de sajnos eddig nem jött össze :)


20/L

2015. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, már azt hittem velem van a baj:)))
2015. jún. 30. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

persze, ha mindhármunknak kölcsönös a dolog, miért ne. bár meglenne az esély, hogy előbb-utóbb visszavonulnék nézni a két másik lányt, és aztán felváltva menne a dolog.


sőt, én még egy poly kapcsolattól sem riadnék vissza, ha mindenki benne lenne.


25/LL

2015. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár még nem volt leszbikus tapasztalatom, de érdekelne két lánnyal... Az egy férfi 2 nő vagy a 2 férfi egy nő felállás egyáltalán nem izgat.


25/N

2015. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!