Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok olvastok fanficet? Ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok olvastok fanficet? Ki a kedvenc párosításotok? Esetleg linkelnétek kedvenc írásokat?

Figyelt kérdés

Ugye mindenki tudja, hogy a nők nagy része az olvasott erotikát szereti jobban, ha választani lehet.

Meg ugye ezeket leszbikusok írják, leszbikusoknak.


Szóval ti hogy vagytok vele, van kedvenc? A hosszú történetek jönnek be, vagy az one-shotok?



2015. jún. 13. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Az összeset imádom,ami az oldalon van! :P

L word forever! *.*


20/L/L

2015. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Meg ugye ezeket leszbikusok írják, leszbikusoknak." ennél nagyobbat nem is tévedhetnél.


Általában fiú/fiú történeteket olvasok, de nem vetem meg a genderbendinget. Vagyis amikor a karakterek ellenkező neműként vannak megjelenítve.

Ez az oldal kincset ér, teljesen mindegy milyen párosról akarsz olvasni.

[link]

2015. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is a fölöttem említett oldalról olvasok, hosszút is, rövidet is.

Szeretem a Clarke/Lexa (The 100), Cosima/Delphine (Orphan Black) és a Simmons/Skye (Agents of SHIELD) párosokat, ha pedig nosztalgiázáshoz lenne kedvem akkor Rachel/Quinn (Glee) ficeket olvasok. :)

18l

2015. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a Harry Potter sorozatból Hermione Granger és Draco Malfoy párosítása.
2015. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy tisztában a fogalmakkal. Fanfic nem egyenlő erotikus tartalommal. És nem csak leszbikusok írják az erotikus tartlamúakat sem, amik nem csak leszbikusoknak szólnak.

Mellesleg kérdésedre válaszolva én Malec párti vagyok, de Zutara, Dramione, Drarry és Tokka is jöhet bármikor.

2015. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy a lezbi történeteket, leszbik írják más leszbinek. De ez akkor sem igaz. Ismerek olyan heterókat akik írják és én is olvasok ilyesmit. Továbbá 3 kedvelt íróm leszbikus és 99%-ban meleg férfiakról írnak.

2. válaszoló voltam

2015. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem csak shipping meg smut van a neten, de most ez volt a kérdésben, nem?


Azt, amit pasik írnak könnyű kiszúrni, mert teljesen más dinamika meg nézőpont jellemző rájuk mint a nők által írtakra.És ez most nem csak a 13 kissrácok szárny próbálgatásaira igaz, ahol az izgalmakat azzal akarja fokozni hogy mi hány centi meg kinek milyen irrealisztikus testfelépítése van. Tök más a férfi és a női nézőpont.

2015. jún. 15. 11:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Fan fiction = Rajongói történet


De ez lehet bármi! Horror, kaland, akció, romantikus, erotikus, stb.


Az az ember aki pl. sci-fi sztorik akció témájú fan fictionjait írja, eléggé megsértődne jogosan arra, ha azt mondanák neki, hogy "ugye ezeket leszbikusok írják, leszbikusoknak."

2015. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2015. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nézd már meg milyen kategóriában van a kérdés 8as... nem véletlen
2015. jún. 19. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!