Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A noies noknek mi az idealjuk?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A noies noknek mi az idealjuk? 16-19eves leszbikusok kulsot es belsot is legyszives irjatok

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Nekem kifejezetten ideálom nincs, külsőleg legalábbis. Ha azt nézem, hogy az összes (nem volt sok mielőtt bárki azt gondolná) barátnőm vagy lány/nő akivel összekavarodtam szőke volt és kék szemű akkor talán mondhatjuk, hogy külsőben az fog meg. De ne általánosítsunk ennyire, mert nyilván tetszenek olyanok akik nem ebbe a "kategóriába" tartoznak. Belsőleg nagyon fontos, hogy magabiztos legyen és legyenek az életben céljai. Az szexi. Vicces legyen, ha nem is kifejezetten vicces, de lehessen vele szórakozni. Legyen kedves! Mármint persze mindenkinek elvárás, hogy kedves legyen valaki, de ezt úgy értem, hogy másokkal legyen az ne csak velem. Például egy étteremben a pincért/pincérnőt ne küldje el melegebb éghajlatra csak azért mert mondjuk rám borított egy pohár vizet. És ami számomra a leges-legfontosabb az, hogy ne legyen negatív. Tehát ha valami problémája akad az életben akkor ne rinyázzon 3 hétig azon úgy, hogy semmit nem tesz azért, hogy a problémát megoldja és ebből kifolyólag semmi másról ne lehessen vele társalogni, mivel ez rettenetesen le tudja húzni az ember hangulatát. (Ez nekem azért ilyen fontos mert a legrosszabb helyzetekben is próbálok pozitív maradni, és felülkerekedni a problémán.)


Remélem kielégítő választ adtam.:) Legyen szép napod!

18L

2015. jún. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Anelia válasza:
Szia! :) Engem egy lányban először a haja fog meg. Számomra fontos, hogy hosszú és ápolt haja legyen. És a szemeee.. :3 A szemek szoktak elvarázsolni :) Belső... Hmm... Ne legyen nagyon bunkó, szerintem szexi, ha kicsit az vagy csipkelődik veled. :)
2015. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Anelia válasza:

Kimaradt:

16/L

2015. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a fiús lányok jönnek be. Úgyhogy a rövid haj jön be (de azért ne legyen olyan rövid, hogy látszódjon alatta nagyon a fejbőre :). A fiús öltözködést preferálom. Annak ellenére, hogy fiús, elvárom tőle, hogy jó fej legyen, lehessen vele jókat dumálni, flörtölni. Segítőkész legyen, legyen kicsit ő a férfiasabb a kapcsolatban. :) Pc-ket, tetkókat elviselem, de megvagyok nélküle is.

18/L

2015. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszadoknak csak azert erdekel mert en a rovid haju sportos lanyok koze tartozok (aki a fiu lenne kapcsolatalban) :)
2015. jún. 12. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!