Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A köztudatban elterjedt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A köztudatban elterjedt, hogy minden lány hajlik arra, hogy leszbikus legyen. A meleg lányok is hajlanak egy kicsit a heteroszexualitás felé?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Emberek vagyunk, emberi tulajdonságokhoz vonzódunk. Ez így természetes.
2015. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek annó muszáj volt csávóval lennie, mert megszólták, hogy miért nincs fiúval. Kipróbálta. Kín volt neki az egész. Én nem is feküdtem le férfival és nem is fogok.
2015. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én undorodom (szexuálisan) a pasiktól, szóval nem. Nem véletlenül vagyok "leszbikus".

De nem, nem hajlik rá minden lány, még alkohol segítségével se. Sok lány filózik rajta, kevés teszi meg, még kevesebb él eként. :)

2015. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, totál hidegen hagynak.


És sajnos a köztudat téved.

A probléma itt az, hogy a mai nyugati társadalmon minden fajta intimitást kapásból szexuális jellegűnek bélyegez, pedig ez koránt sincsen így.

Attól még hogy valaki megölel, az öledbe ül, megsimogat vagy arcon puszil, még nem meleg.

Egyszerűen csak egy homofób társadalomban élünk, ami olyan szinten paranoiddá teszi az embereket, mindenbe ezt látják bele.

Mint ténylegesen leszbikus nő, elárulom, ez rohadtul nincs így. Ezeknek a nőknek a nagy része nem meleg. Lehetne az a csaj a Kristen Stewartba oltott Michelle Rodriguez, akkor se kellene neki, mert nem indul be rá.

2015. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hölgyeim :)
2015. máj. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!