Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Léteznek teljesen nőies...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek teljesen nőies leszbikus lányok/nők?

Figyelt kérdés

Valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy egy kívül-belül nőies nő, aki sminkel, szépítkezik, stb. Nem érdekli egy kicsit sem a férfi nem. Valamilyen szinten csak érdeklődik egy jóképű pasi iránt, vagy a férfi test iránt. Az, hogy biszex legyen, azt elhiszem, az valós. De, hogy teljesen leszbikus? Létezik ilyen? Mert persze itt gyik-en is írják páran, hogy olyanok, csak írni bármit írhat bárki.

Egy totál fiús lányról még el is hiszem, hogy "cső"leszbi. De egy nőies lányról nem tudom ezt elképzelni. Vagy ha van ilyen, hol vannak? Mert pasival szerintem volt mindegyiknek dolga. Várom a cáfolatokat.



2015. márc. 29. 21:59
 1/6 anonim válasza:

Az egyik jóbarátnőm "cső" lezbi, ahogy írtad. Együtt is él a barátnőjével-párjával.

A barátnőm nem kimondottan nőies, de semmiképpen nem pasis, sminkel, csinin öltözik, stb.

A nője meg ultranőcis, smink, szép hosszú haj, csajos ruhák, stb.

Szóval, igen, létezik ilyen.

2015. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hosszú hajam van, sminkelek, imádom a szoknyákat, még jobban a ruhákat, legtöbbször magassarkút hordok, zumbázom.


Szeretek kifejezetten nőiesen öltözködni.


És leszbikus vagyok, soha nem jártam és nem feküdtem le pasival, és nem is fogok. Abszolút nem érdeklődöm egy jóképű pasi iránt sem, sőt, igazából ha a barátnőim nem mondják, hogy na az egy jó pasi, akkor nem is nagyon tudom belőni, hogy egy férfi mennyire vonzó :D


A férfi test meg végképp hidegen hagy :)


21/L/L

2015. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Igen léteznek teljesen nőies leszbikus nők, én is az vagyok:) Bár én szoknyát nem hordok, de abszolút nőies vagyok nadrágban is. Hosszú, hullámos ,vöröses barna hajam van, sminkelni is szoktam, és nagyon szeretem a virágillatú parfümöket, és nőies kiegészítőket is:) Sosem voltam szerelmes férfiba, bár volt egy időszak ,amikor biszexnek hittem magam, és volt 1-2 kalandom férfival , de semmilyen érzést sem váltott ki belőlem a velük való szexuális élmény. Akkor jöttem rá, hogy én férfival nem akarok lenni, mert nekem nő mellett helyem. Tehát én amolyan kíváncsi leszbikus voltam inkább:)


Úgyhogy igen, létezünk:) Bár ismerkednünk nőies leszbikusként nehezebb, mert nem ismernek fel minket, ill. egymást más nőies leszbikussal, mert én pont rájuk bukom.Ettől függetlenül nem szeretnék fiús stílusra váltani, élvezem, hogy mindig szépen és nőiesen jelenhetek meg:)


27/Nő (leszbikus)

2015. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Tulajdonkeppen engem is egy noies lezbi csaj dugott meg a pasimmal felvaltva,es meg nem mondtam volna ,hogy meleg..
2015. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hosszú, barna göndör hajam van, sminkelek, elegánsan öltözködöm, formás alakom van, belsőre is nőcis vagyok.

19l

2015. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Irhatsz
2016. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!