Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, akik kipróbálnák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik kipróbálnák lánnyal, de még nem tették, titeket pontosan mi izgat, mire gondoltok, amikor elképzelitek, hogy egy másik lánnyal vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy kinyaljátok őt? Vagy hogy ő titeket? Vagy hogy van ez?:)

2015. febr. 16. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lebukásra
2015. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, engem minden vonzana benne :D Az is, hogy kinyaljam, meg hogy ő is engem, meg egyáltalán, hogy milyen együtt lenni egy másik lánnyal (nem csak szexre, hanem kapcsolatra is értem). Kár, hogy sosem fog összejönni :/
2015. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már megtettem. :)

De amíg nem tettem, nem is elsődlegesen a kinyalásra gondoltam. Inkább csak az előjáték részére, az ölelésekre, csókokra, hozzáérni egy másik lányhoz, megcsókolni, levetkőztetni. Ezek a konkrétabb részek csak később jöttek a gondolataim közé.

De nagyjából olyan volt, mint gondoltam. :)

2015. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
erre akarod verni este mi? ravasz, nagyon ravasz ;)
2015. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

Hát,konkrétan arra hogy kinyaljuk egymást:3

De azon belül komoly kapcsolat, semmi kép se.!!

2015. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Moncsy0506 ***** válasza:
0%
Hogy nyalogatjuk egymás bimbóit. Nuninkat és a popónk nyilását egymásnak nyaldossuk, kölcsönósen! Fiú nem kell a témához,csak egy jó nagy müfütykös,meg egy kis ondó,amit kivert elótte egy pali,hogy legyen mit egymás bimbójára és csiklójára kenni,fincsi nyalni,popót is jó spermásan
2015. jún. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem az,hogy kinyaljuk egymást,megujjazzhassam,csókoljam.
2015. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

#6

De akkor már nem lenne jobb friss ondó?

Vagy ezt hogy képzeled el? Előtte néhányszor leszopsz valakit, s elraktározod szájmunkád gyümölcsét?

2015. júl. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!