Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rendbe hoznam a szexualis/mind...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe hoznam a szexualis/mindenapi eletem. Tipp? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
100%-ban biztos vagyok a leszbikussagomban. Csak is kizarolag a lanyok. Masfel eve vagyok kapcsolatban, minden rendben van, boldog vagyok vele. Azonban, problemaim vannak a kulsommel. Rosszul vagyok a noi testemtol. Mindig is ugy ereztem mintha szegyellnem kellene mert szinte az a hit van bennem hogy ferfi vagyok es szornyu levetkoznom es latnom hogy nem. Elmondtam.mar.neki hogy igy erzek. En ugy viselkedem vele az agyban mint egy novel, es ez rendben van. Csak az nem hogyha o hozzam er vagy levetkozom akkor iszonyu szegyent erzek es nem tudom elvezni. Ezt hogy kuzdjem le? Vagx mit tegyek? Nem birom elviselni ha hozzamer igy mint nohoz, de ferfikent pedig nem tud.. tehat nem tudom.. hogy bekuljek meg a testemmel? Vagy mit tegyek? Tancolni sem tudok vele nert nem tudom hogy vegyem ra magam arra hogy.nokent tegyem mindezt. De ha nem ugy teszem akkora megveto szemek. Kicsit hosszu es bonyolult. De nem tudom elmagyarazni. Azt hiszem rossz testbe szulettem, de kenytelen vagyok megbekelni vele. Koszonom a valaszokat!

2015. jan. 3. 15:14
 1/2 To7ka ***** válasza:
74%

Ez tipikusan egy olyan probléma, amit mi itt aligha (de ha lenne közöttünk pszichiáter(/lógus) se hiszem, hogy 1 válaszban segíthetne) tudunk megoldani, vagy könnyebbé tenni. Nem tudom hány éves vagy, minden tanintézményben kötelezően van (elvileg mindig) ingyenes ilyen jellegű segítségnyújtás, ahol már az orvosi titoktartás adott, tehát soha senki nem fog róla tudni, hogy miről beszélgettek ott. Előfordul, hogy annyira nem felkészült emberek lesznek ott, de akkor beutalnak (így szintén elvileg ingyenes), vagy ajánlanak Neked további lehetőségeket más szakembereknél (akár erre a területre specializálódottakat). Hidd el, ezt nagyon fontos lenne átbeszélni valakivel, aki komolyan ért hozzá, tud Neked segíteni elfogadni a saját tested, elfogadni önmagad, hogy nő vagy... Semmi probléma nincs azzal, ha szakemberhez fordulsz. Fogd fel úgy, hogy Téged konkrétan érdekel ez a terület, érdekel miért érzel így, és ebben a témában tanulni szeretnél, megakarod ismerni, és információkat akarsz gyűjteni.

Ne úgy jelentkezz be egy pszichiáterhez(/lógushoz), hogy Te beteg vagy, hanem hogy Te megakarod érteni ami Veled történik, és ebben kérsz segítséget.:)

2015. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, nem vagyok hozzaerto de egy picit hasonlo csonakban evezunk :/ ha szeretned en nagyon szivesen meghallgatlak es talan segithetek is :)
2015. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!