Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Elmúltam 40 éves,3 gyerekem van.Szerelmemmel igazán harmonikus kapcsolatban élek.Már kamaszkorom óta tudom,hogy vonzódom a nőkhöz is,de sosem kerültem senkivel közelebbi kapcsolatba.Párom tudja ezt,szerintem még tetszik is neki.Pár hónapja felvetette,hogy ha gondolom Őt nem bántaná a dolog,ha szeretném kipróbálni egy nővel.Ami tényleg izgatja a fantáziám,de el sem tudom képzelni ,hogyan oldjam meg.Egy kis faluban élünk,itt kizárt,hogy találjak bárkit is.Próbálkoztam mindenféle társkeresőn,leszbikus és biszexuális oldalakon,de valahogy sosem sikerült.Már attól begörcsölök,hogy mit csinálnék,ha valaki tényleg "bejönne"..Nem hozhatom csak úgy haza...

2013. febr. 27. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd, nem félsz hogy rámegy a házasságod? Mmint hogy annyira bejön majd a nő, hogy nem tudod kiverni a fejedből. Kár lenne érte
2013. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(mmint ha nem házasság, akkor csak a kapcsolat :) )
2013. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden városban vannak luxusk.rvák. Neten simán kinézhetsz egy szimpatikusabbat, és x összegért azt csinálja amit szeretnél. Egyúttal a "hol?" kérdés is meg van oldva, mivel többnyire saját kecóban dolgoznak a hölgyek.
2013. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem félek,hogy rámegy a kapcsolatom:)Ha ez kérdés lenne,a párom fel sem vetette volna.
2013. febr. 27. 10:53
 5/6 kovpet ***** válasza:
Ha találsz valakit és nem akarod hazavinni, akkor majd mentek hozzá.
2013. febr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár ezer forintért lehet egy kicsit távolabbi, de elérhető helyen lévő panzióba is menni ... ismerek olyan nőt aki így oldja meg.
2013. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!