Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most akkor leszbikus lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor leszbikus lennék?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki lány és leszbikus. De úgy néz ki mint egy fiú, a kapcsolataiban is övé a fiú szerep. Már nagyon régóta tetszik nekem. Mikor ránézek én nem a lány látom benne, hanem a fiú. De mikor arról fantáziálok, hogy összejönnénk, vagy közeli kapcsolatba kerülnék vele, akkor lánynak gondolom. Ezt eddig csak egy fiú barátomnak meséltem, ő kérdezte, hogy engem nem is zavarna már egy komolyabb kapcsolatban azzal a lánnyal, hogy ő lány. Ezen eléggé elgondolkoztam és arra jutottam, hogy egyáltalán nem és szívesen ki is próbálnám vele. Szóval ha ránézek, akkor a fiút látom benne, de ha már elképzelek vele bármi olyat, akkor már lányként látom. Eszembe jut és egyszerűen nagyon boldog leszek. Nagyon szeretem.

De nekem nem ő az egyetlen fiús kinézetű leszbikus, aki bejön. Velük is kipróbálnám.

Ti mit gondoltok, leszbikus, vagy esetleg biszex vagyok, mert végülis a fiús kinézetű lányok vonzanak. Egy átlagos lánynál nem jut ilyen eszembe.

Légyszi segítsetek!

15/L



2013. jan. 25. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
uu
2013. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cicuskaaa123 ***** válasza:
15 éves vagy. Egyik sem :D Egyszerűen csak kíváncsi.
2013. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd Lillát :D
2013. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hàt men tudom probàld ki ha gondolod a lezbisêget ha men jönbe maksz vissza àlsz a pasikhoz
2013. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám először, h próbálj meg tiszta fejjel gondolkodni. Ne hagyd magad befolyásolni hagyni a modern világnak. Manapság sokan csak divatból, feltünési viszketegségből melegek. Ez nem igazi melegség, ezek az emberek csak keresik önmagukat és nem találják, vagy csak ripacskdnak.

Törekedj a tiszta tudatra, józan ítélőképességre, őszinte érzésekre, és akkor meg fogod tudni különböztetni, hogy ez a valós vágyad, h nőkre vágysz, vagy csak vm bizarr bizsergés.


a bizarr bizsergést nem kell bűnnek betudni. vannak sokaknak különböző fétisei. emberi kíváncsiság. an ilyen. akár el is múlhat.


én hetero vagyok, bár voltam már lánnyal, szoktam lányokat megkívánni, de nem hinném, h meleg vagyok, vagy bixesz.

onnan tudom biztosan, h hetero vagyok, h még sosem voltam szerelmes lányba. csak fiúba.

fantáziáltam már lánnyal (egyszerűen a lányok szépek, ez van :) ) , de az csak a testi vonzalom volt, forró az ágyékom, beindulok stb.


voltál már igazán szerelmes? ha még nem, akkor lehet ezt még nem tudod megválaszolni magadnak. de ha már 15 vagy szerintem nagyon rövid idő múlva be fognak indulni a hormonok, és eltalál ámor nyila. kíváncsi vagyok, h fiúk v. lányok irányába.


Kívánom, h minden okés legyen!


28N

2013. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha a fiút látod benne (transzszexuális fiú esetleg??), de aztán megint lánynak, de nem is az érdekel, hogy milyen nemű... A fiúk érdekelnek? Mert szerintem pánszexuális lehetsz. Ha nem érdekelnek a fiúk, szimplán leszbikus vagy.:)
2013. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!