Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, szerintetek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek milyen egy vonzó BUTCH leszbikus?

Figyelt kérdés

Butch = fiús, maszkulin nő


Nem, pasik véleménye nem érdekel...



2011. jan. 15. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért számít, hogy mi másoknak a véleménye?? Mindenkinek más, és akivel találkozni fogsz, annak is más lesz.
2011. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nilyván, de azért érdekelne, hogy mik számítanak jó pontnak külső szempontjából. Belsőre nagyjából tudom, de azt nem nagyon tudom hogy lehet egy nő szexi a miniszoknya-mellkidobós felső-magassarkú-hosszú haj összeállításon kívül.
2011. jan. 15. 14:22
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
hát eleve ha stílusosan öltözködik és nem csak abból áll az egész, hogy lenyiratja a haját, rábasz 2 kiló zselét és felvesz hozzá egy fiú pólót. ing mellény kalap , a fiúsabb ruhadarabok jól állnak nekik.persze ésszel.meg hát az arcától is függ a dolog. én mondjuk személy szerint a lányosabbakat preferálom de azért ha van egy jobban kinéző butch utána is megfordulok:D
2011. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%

hát mivel nem tudod le tiltani hogy pasik is írjanak:

be mész 1 alvin koncertre pl és keresel 1 ős punk macát :D és le másolod :D

hmm rövid fekete haj ?:D vagy nyak középig érő halvány vörös pl :D oh és fekete ruci életre halálra :D


19FFFFFFFF

2011. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha stílusosan öltözködik, és nem majmol másokat. Pl. leszbibulikon szinte mindegyik fiús csaj ugyanúgy néz ki. Én pl. Tegan Quin-re szavazok, ő a tökéletes leszbikus:)

[link]

2011. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem, ha vékonyabb, sportol valamit (nem, nem kigyúrt izompacsirtára gondolok - csak foglalkozzon magával - nem szeretem ezeket a nagydarab, kövérkés buccsokat, a busa fejükkel - sajnálom). És elegánsan öltözködik.

Ha már buccs, ez ne azt jelentse, hogy bő, kinyúlt pólókban, lötyögős nadrágban jár-kel - lehet elegáns nadrágot, inget, méretre szabott pólót is felvenni.

Egy-egy kalap az sokat dob a megjelenésen.

A tökéletes buccs, na... a barátnőm. :)))

2011. febr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
én szeretem egy butchon a tágítókat, pc-ket, sőt a tetkónak se vagyok ellene amíg nem túlzott..:) legyen rövid haja, imádom a zselézettet :DD szerintem a tökéletes butch az aki fiús, úgy öltözködik, viselkedik, mégis nőies arca van. :) az én barátnőm is pl. ilyen és számomra ő a tökéletes. 
2012. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Femme vagyok.

Attól függ honnan nézzük, mert belsőleg bárki lehet vonzó. Külsőleg, viszont szerintem egy butch sem az...

2012. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Vékonyabb testalkat,keskeny csípő, apró,feszes mellek, izgalmasra levágott rövid haj (nekem jobban bejön ez a hipszter-vonal,mint a kisfiússág),és nagyon szeretem,ha a stílusos,fiúsabb ruhákat ellensúlyozza a nőies arc és lányos parfümválasztás (Egy femme.)
2014. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2014. aug. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!