Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tudom hogy buta kérdés, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy buta kérdés, de engem mindig is foglalkoztatott ez. A leszbikus lányok miért használnak vibrátort? Miért használnak eszközöket kielégítésére?

Figyelt kérdés

okt. 24. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg az.

Nem értem az összefüggést. Miért ne használnának?

okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan azért, amiért a heteró lányok. Attól hogy valaki homoszexuális, még ugyanazok a testi igényeik vannak.
okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakhoz nem vonzódnak, de ettől még a hüvelyi ingerlésre ugyanolyan érzékenyek lehetnek. El tudom képzelni, hogy egy meleg férfi is tart otthon fleshlight-ot.
okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A férfiakhoz való nem vonzódás s a hüvely izgatása hogy függ össze ebben a kérdésben? Meg is ujjazzás egymást, s akkor mi van?
okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Hogy kielégüljenek azért. Én is használom. 19L
okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cinderella_ ***** válasza:
71%
Inkább itt kérdezd meg, mint hogy társaságban járasd le magad. 🤭😅
tegnapelőtt 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
A hüvely az hüvely marad attól függetlenül, hogy a tulajdonosa kiket szeret. Jó érzés ha van benne valami.
tegnapelőtt 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!