Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Azok, akik saját neműket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik saját neműket preferálják is szexuálisan beindulnak egy vonzó fehérneműtől egy szép nőn?

Figyelt kérdés
Vagy ez 'leszbikuséknál' máshogyan van?

júl. 22. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Mindig megnézem a fehérneműjét. Igen sokkal kívánósabb leszek tőle egy nő iránt.
Valamennyire szépnek tartom, de enélkül is ugyanolyan vonzó egy nő.
Nem igazán tesz hozzá a szexuális vonzalmamhoz.
Nálam inkább hátrány, mert magamutogató a szexi fehérneműben valaki.
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Jó a szexi fehérnemű, de azért sokáig ne legyen rajta.😄
júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általában a sportosabb lányokat szeretem, ezért egyáltalán nem igénylem a szexi fehérneműt. De úgy általában sem elég egy kerek segg pl, hogy beinduljak. A kisugárzás sokkal fontosabb, és ha tetszik egy lány, akkor mindegy hogy miben van.
júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A párom nem szereti a nőies fehérneműt, legszivesebben pasi alsót hord. Nem a fehérneműjétől indulok be hanem tőle.
júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom a csajosabb, szóval rajta szeretem.
júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép vonzó fehérnemű lehet masc is, nem kell ennek valami habos csipkecsodának lennie. Pl az a jockstrap jellegű cucc ami Kirsten Stewarton volt? Vagy az a fekete Adidas sportmelltartó ami kb minden butch csajnak van?
júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!