Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Félek szexin flörtölni vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek szexin flörtölni vagy ezt tényleg nem így kéne?

Figyelt kérdés

Alapbol gatlasos vagyok az elejen, de kozben meg nagyon nagy az etvagyam szex teren, volt egy 5 eves kapcsolatom 19 eves koromtol es o eleg vallasos volt szoval nem sokat szexeltunk 🥲 (talan 10x az is erdekes volt) mindegy is de hogy nem volt reszem igazi ilyen heves flortbe. Es bevallom kicsit furan erzem magam ha most ilyen tortenik. Pl bumblen van egy terdelos kepem es par uzenet utan irt egy ilyent a lany az egyik kepem kapcsan ahol guggolok


That you like to have something in between? Like a... tongue?


Es total beparaztam? Ebbe igy bele kene menni? Kepek alapjan real lehet, bar nincs hitelesitve a profilja. De mindig felek hogy ezeket osszetudjak kotni velem es akkor mi lesz? Vagy mivan ha poenkodasbol csinalja? Vagy mivan ha nem poenkodik de en nagyon szarul flortolok vissza?



Egyejszakasom sose volt meg, nem is hiszem hogy kepes lennek ra. Ugyanakkor ez az uzenet kicsit beinditott? 😞 mit tegyek?


24/L



júl. 7. 10:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

*a terdelos guggolos resz kaosz lett bocsi 😃 szoval tudjatok ilyen leterdelve de egy labbal tukorelott.


Szoval most leseeneltem, nem tudom belemenjek e a jatekba?

júl. 7. 10:08
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Persze menj bele, mibajod lehet?
júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha bejön a csaj írd neki hogy benyalhat nyugodtan, de vigyázzon, mert ha nem jól csinálja a lábaiddal kivégzed.XD
júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2- hat amit fentebb is irtam hogy kiderul hogy kamu vagy rosszul csinalom vagy felhasznaljak ellenem xd ott az arcom hozza
júl. 7. 10:32
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

4

Mit használnak fel ellened? Persze ha valami politikus vagy esetleg megzsarolnak, de egy "ismeretlen" lányt mi a fenéért zsarolnának?

júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem is hogy zsarolni 😂 de volt mar hogy egy egy beszelgetesem visszajutott hozzam. Mintha mindenki ismerne valahogy mindenkit
júl. 7. 11:00
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
És ami lehet a legrosszabb, hogy visszajut hozzád egy beszélgetés? Mi lehet a legjobb hogy lesz egy barátnőd. Mérlegelj. Szerintem nem sokat veszthetsz. Viszont ha nem vagy egy kicsit bátrabb sosem lesz kapcsolatod senkivel.
júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg hatalmas étvágyad van, 5 év alatt 10x szexeltél.
júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy pasi szexin flörtölne egy lánnyal, már egyből bdös tahó proli lenne.
júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

8

Ő szexelt volna egy nap 10x is, csak a másik fél ezt nem hagyta neki:P

júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!