Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, milyen külső és belső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen külső és belső tulajdonságok fogtak meg elsőre az eddigi lánypárjaitokban?

Figyelt kérdés
Kategória!

jún. 30. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre: alt/rocker stílus, kék haj, hasonló testalkat mint én (molett, de nem nagyon kövér)

Belsőre: Nagyon vicces, megbízható, figyelmes, önzetlen, kedves. A tenyerén hordozott kezdettől fogva, mellette igazán egy királylánynak érezhetem magam ☺️ odafigyel az apróságokra is, meg tud lepni a pozitív értelemben. Udvarias. Közben pedig időnként olyan aranyosan tökéletlen. És ez nagyon fontos része volt a dolognak, nem ment minden olyan cukormázasan gördülékenyen, de igyekezett. Jó volt látni. Teljesen elvarázsolt, magával ragadt. 4 éve együtt. Igaz a mondás, a külső megfog, a belső megtart. 🥰🤍

jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában a kisugárzást veszem figyelembe. De amit általánosságban el tudok mondano, nekem a gyengédebb természetű és kisugárzású lányok szokták hamar felkelteni a figyelmemet. A ruhákban és sminkben a kreativitás kifejezése szintén nagyon nagyon tetszik. Imádom, ha egy nő színes, kreatív, élettel teli, mindig mozgatja valami, gondolkodik. Ami egyébként furcsa, mert a barátnőm ezeket kifelé gyakran nem mutatja. Meg kellett ismernem ahhoz, hogy tudjam, hogy szeretne ilyen lenni, csak eddig a környezete nem engedte. Bátorítom, hogy fejezze ki magát szabadon, de normál esetben észre sem vettem volna, mert tényleg nagyon beleillik a tömegbe. Szeretem ha valaki emberi. Vannak érzései, aggodalmai, vannak "hibái", amiket igazán a csak a társadalom titulál annak (karakter és akár külső), néhol kerek néhol éppen nem. Tudok vele nevetni, sírni és ketten élhetjük a kis világunkat, anélkül, hogy bárkinek külön be kellene bizonyítanunk, hogy mi milyen emberek vagyunk, mennyire jól érezzük magunkat, mennyire szeretjük egymást. Nagyon hálás vagyok azért, hogy ez most jelen pillanatban megvan nekem.
tegnapelőtt 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!