Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan aki hasonló helyzetb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki hasonló helyzetben van mint én?

Figyelt kérdés

Sokat járok edzőterembe, uszodába stb helyekre, és mikor látok mást öltözni, alig tudom levenni róla a szememet. És próbálok én is úgy fordulni hogy lásson jól engem:)


Szeretem nézni a meztelen női testet, és szeretem ha engem is néznek.


Ti is megnézitek a lányokat amikor van rá lehetőségetek?



jún. 28. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Ugyanilyen vagyok, csak fiúban. xd
jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem meglepő ha a lányokat szereted.
jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lányok válaszára vagyok kíváncsi, mint ahogy azt a kategória is mutatja

22L

jún. 28. 10:06
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Nálam is így van, de én azért úgy próbálom hogy ne tűnjön fel senkinek ha megnézem 😅

/L

jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Én senkit nem szoktam megbámulni, és mutogatni sem szeretem magam. Szerintem ez visszaélés a bizalmukkal ennyi erővel koedukált is lehetne az öltöző.
jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor inkabb zavarban vagyok és nem merek odanézni.( Leszbikus vagyok)
jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan lányként én is megszoktam nézni őket nem feltűnően 😂
jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem szeretem ezt a bámulgatást, mert az a tévképzetem támad tőle, hogy tőlem akar valamit. Amúgy te vagy a normális. A nők szeretik egymást fogdosni meg bámulgatni, mert ezzel fenntartják egymásban az igényesség iránti érzékenységet. Ez meg azért nem jó, mert a szép nők függőséget okoznak. Nem lehet kiverni a őket az ember fejéből.
jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is megnézem, de én viszont úgy fordulok, hogy engem nehogy lásson bárki, mert rohadt szégyenlős vagyok.
tegnapelőtt 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok szégyellős, de azt én sem szeretem, ha egy darab húsként pillantanak rám. Nőktől még soha nem tapasztaltam ezt a fajta tolakodó éhes pillantást. Én igyekszem normálisan viselkedni, mintha egyedül lennék a helyiségben, van, hogy néha egy pillanatra ránézek valakire, de nem feledkezem meg arról, hogy levegyem róla a szememet. Nagyon az elején, amikor még nem tudtam, hogy mi a helyzet, volt hogy rajta felejtettem valakin a szemem, de nagyon zavarban voltam. Sokszor inkább a fal felé fordulok, hogy ne támadjanak rám azzal, hogy én egy perverz kukkoló vagyok. Igyekszem semleges maradni, de előfordult, hogy megjegyeztem magamnak, hogy na milyen szép ez a lány. Szerintem ezt nem kell szégyellni, főleg ha nem megy át a dolog ebbe a nyálcsorgató bámulásba.
tegnapelőtt 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!