Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kategória!!! Bemennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kategória!!! Bemennétek a párotokkal a nőgyógy vizsgálatra, ha erre kérne titeket?

Figyelt kérdés
jún. 28. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen. 26/N.
jún. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy be :)

31F

jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Tényleg végig kéne néznem, ahogy vizsgálgatják? Szerintem nagyon kellemetlen lenne mindenkinek. Azért ez nem olyan, mint egy szülés pl, hogy komoly kihívás végigcsinálni, és jó, ha van ott valaki, aki tartja a lelket a szenvedőben. Sima orvosi vizsgálat. Ráadásul évente meg kell ismételni. Én se szeretek járni, de az ember erőt vesz magán, hamar túl van rajta. Ne legyünk már dedósok, vannak ennél rosszabb vizsgálatok is, pl hólyagtükrözés, gyomor tükrözés... oda se mehet be senki.
jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Persze simán. Ha neki ez segít, megnyugtatja, stb., miért ne?


3: pont azért igénylik egyesek, hogy bemenjen valaki velük, mert nekik ez a vizsgálat kellemetlen, esetenként megalázó, és jólesik, ha van ott valaki, akitől támogatást, szeretetet kap.

Mármint olyantól, akiben van empátia. Benned valószínűleg nincs, azért nem is érted.

jún. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, persze, én tök érzéketlen vagyok 😀 vagy csak felnőtt nő, aki hasonlóan érett gondolkodású párral érzi jól magát. Nem olyannal, akinek fogni kell a kezét egy orvosi vizsgálat alatt. Szerintem az én párom is kiakadna, ha be kéne jönnie velem. Minden nő ismerősöm egyedül jár, még sosem hallottam, hogy valakinek kísérő kéne.

Amikor 16 évesen először mentem, engem is elkísért anyukám. De csak a váróig. Kontrollra már egyedül mentem. Eddig a szintig normális, utána már gáz. És attól még, hogy ezt kimondom, meg nem érzéketlen leszek, hanem őszintén válaszolok egy kérdésre.

jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Velem 16 évesen bejött anyu a vizsgálóba is.
jún. 28. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Manapság nem divat önállóságra nevelni a gyerekeket. Ennek még itt az eredménye.
jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem engednének be.
jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!