Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszex, Leszbikus lányok hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex, Leszbikus lányok hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam az online ismerkedésen, de az nem annyira lenne jó mint élőben megismerni valakit. Ti ha ismerkedtek hol csináljátok interneten vagy inkább szemtől szembe? Meg hol pontosan bulikban vagy milyen platformon jobb, még lánnyal nem voltam kapcsolatban ezért nem tudom hogyan kezdjek hozzá


17/L



jún. 20. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Élőben elég nehéz. Senkire nincs ráírva egyértelműen az identitása, kivéve ha nagyon tomboyosan öltözködik. De ha a lányos lányokat szereted, akkor nehéz dolgod van, mert lehet elsőre valakiről azt hiszed, hogy leszbi, aztán kiderül, hogy csak kedves veled. Egyébként az internet nem rossz, ha mondjuk szeretsz egy előadót (kpop, alternatív rock rajongók között pl sok az lmtq ember, ahogy ismerősi körben látom) egy rajongói csoportba beléphetsz, kezdeményezhetsz beszélgetést aztán ha szimpatikus valaki, folytathatjátok privátban. Vagy akár a Tinder. Ne riasszon meg róla a sok negatív tapasztalat, én is pl ott ismertem meg a barátom és barátnőim közül is páran ott találtak párt. Ott biztos nyíltan ki van írva kinek mi az identitása, nem égsz be, mint élőben.
jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ez a probléma ha élőben keresek, bár nekem a masculine és a feminine lányok egyaránt bejönnek, ebből a szempontból ja az interneten valamivel jobb utolsó köszönöm a válaszodat
jún. 21. 00:32
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Sehop. Élőben elég fura lenne, vidéken élek, tuti durván visszautasítanának ha olyat találok be...

Társkeresőn minden "leszbi"/bi a pasijának keres szexpartnert.


Facebookos csoportokban próbálkoznék, ha keresnék

jún. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
2# gondolod majd a kedvedért kivételt tesznek a gyk trolljai és megkímélnek? Naiv :D
jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Ha Pesti vagy menj el hétvégéken a Toldi moziba.

Elég jó kis gyűjtőpont lett leszbikus és biszex lányoknak, de vannak transzik is.

Kifejezetten leszbikus szórakozóhely nemigen van.

jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tavaly itt ismerkedtem meg egy lánnyal, de mikor találkoztunk akkor nem volt miről beszélnünk, másnap meg ghostolt. Azóta nem is ismerkedtem lányokkal, bár ezen az oldalon kívül max. társkeresőre tudok gondolni. Élőben a szivárványos kiegészítők lehetnek árulkodók, vagy egy kitűző is. Csak stílus alapján nem gondolnám, az visszájára is sülhet.


De ha nincs kivel ismerkedned, én szívesen beszélgetek veled. 18L

jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# Megismertem egy lányt nemrég meg rendszeresen beszélgetünk is, mindig van téma és ugyan azokat a dolgokat szeretjük jövőhéten már találkozni is fogok vele szerintem nem lesz problémám élőben is ugyan így beszélgetni de azért köszönöm a válaszodat neked is:)
jún. 29. 03:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Na látod.

Megy ez, csak nem szabad erőltetni.

Írásaid alapján egy aranyos kis csajszi lehetsz, úgyhogy szerintem nem lessz problémád. 😃😄

jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!