Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet, hogy tévhitben éltem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tévhitben éltem, és inkább a nőkhöz vonzódom?

Figyelt kérdés
Mindig probléma volt nálam ez a párkapcsolat/szexualitás dolog, és eddig teljesen úgy hittem, hogy a férfiakhoz vonzódom, és határozottan a szubmisszív szerepet töltöném be. Viszont sosem volt olyan férfi, akivel igazán jól éreztem volna magam (ezt úgy értem, hogy kellemetlenül érzem magam, ha egy férfi flörtöl velem, stb., így sosem volt kapcsolatom vagy bármi szexuális aktusban részem), viszont tegnap egy nővel volt egy elég intenzív make out sessionom, és inkább én voltam a domináns, hihetetlen jó érzés volt, és egész nap csak erre tudok gondolni. Lehet, hogy egész végig tévhitben éltem ezzel kapcsolatban, és igazából a nők vonzanak? 19/L

jún. 8. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Van hajlamod effelé az biztos. Azt mondják minden ember életében 1x volt már biszexuális.

ha még nem tetszett neked nő eddig akkor nem vagy leszbi

jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
pasi vagyok velem is előfordult hasonló minden emberben van valami biszex téma
jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, igen.
jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán
jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
sokkal jobb a durva erdes szor, borosta, izzadsagszag, zsir, gocsortok, rancok...
jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, switch lány :) ha gondolod írj :)
jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!