Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy egy lány reakciói, ahogy elélvez nem tetszettek?

Figyelt kérdés
Én biszexuális vagyok, vagyis volt egy hosszú kapcsolatom férfival, de annyira azért nem volt jó, mindegy. Aztán az élet úgy hozta, hogy megismerkedtem egy leszbikus csajjal, de kezdetben egyébként csak barátkoztunk, valamint sokat beszélgettünk a nő nővel témáról, meg arról, hogy tényleg vonzódom-e a nőkhöz, vagy csak valaki olyat szeretnék aki “nem pasi”. Mindegy is, őszintén mindent megosztottam vele, és éreztem, hogy kezd köztünk olyan érzékiség lenni, ami más nőkkel nyilván nincsen. És hát néma gyereknek anyja sem érti a szavát, úgyhogy egyszer óvatosan megkérdeztem, hogy neki milyen érzései vannak irányomba, ő pedig megcsókolt. (Életem legeslegjobb csókja volt!!) Szóval ezután átalakult a kapcsolatunk, és mostmár egy pár vagyunk, de a konkrét szex, az még miattam csúszik, mert szegény sokszor kérdezi, hogy “esetleg most” de én mindig inkább csak összebújni szeretnék még, mert eléggé félek, nem a szextől, csak elélvezni. A volt páromnak nem tetszett egyáltalán ahogy elélveztem, próbáltam magam visszafogni, de akkor meg nehezen ment. Szóval ő szex után mindig elment zuhanyozni, én pedig addig befejeztem magamnak, majd én is mentem zuhanyozni. Évekig csináltuk így, és megszoktam, hogy ez ennyi, a fantáziám voltak csak.:) Most pedig ha csak simogat már átázik a gatyám, és nagyon kívánom, de nem tudom milyen lesz, hogy egyáltalán el tudok-e menni, vagy az milyen lesz. Ő azt mondta, szerinte egy nő nem tud úgy elélvezni, hogy az ne legyen szexi, de még nem látott engem… Mondta, hogy ha azt “biztonságosabbnak” érzem, akkor masztizhatunk is együtt, vagy csak én egyedül ő pedig csak ott lenne, simogatna, vagy bármi ha szeretném. Szerintetek ez jó ötlet lehet? Megmutatni neki, hogy “hogyan szoktam”? Nektek volt már ilyen rossz élményetek? Köszönöm előre 23N

máj. 29. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fura egy palid volt... Mindenesetre szerintem ezt így konkrétan mondd el a barátnődnek, hogy ilyen aggályaid és tapasztalataid vannak. A kommunikáció a legjobb megoldás. Tudom, nehéz tud lenni, de tényleg így van.
máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero nő vagyok. De amit leírsz a jelenlegi párodról az nagyon szimpatikus. Biztos, hogy segíteni akar és azt akarja, hogy teljesen engedd el magad és élvezd. Ez csodálatos, próbáld elfogadni az általa felkínált lehetőségeket és élvezni a szexet vele.

Az expasid pedig egy kretén volt, nem is tudom megérteni miért voltál vele.

A szex egy csodálatos dolog a megfelelő emberrel, az orgazmus látványa a partneren pedig felemelő és izgató.

máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem bízz a barátnődben és engedd el magad.

Kifogtál egy idióta fxszt. Szomorú belegondolni mennyi lány szexualitását teszik tönkre az ilyen rohadékok.

A pasival volt baj nem veled akárhogy élvezel el

máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én arra vagyok kíváncsi, hogy hogy érted azt, hogy furán élvezel el? Mi benne a fura?
máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 a volt párom szerint beszélek közben, mármint hogy mondok szavakat, és alapvetően sem izgatóan nyögök. Valamikor mikor pl nyalásnál valami nagyon jó, akkor megrándul a testem, nem a lábam remeg, vagy ilyesmi, hanem ezt csinálom. És egyszer véletlen megkarmoltam a hátát, egyáltalán nem volt szándékos, csak akkor próbáltunk ki először egy pózt, és nagyon intenzív volt nekem. De ennek már 3 éve, azóta csak egyedül mentem el.
máj. 29. 17:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenki másnak nagyon nagyon köszönöm! Már elmeséltem a barátnőmnek ezt, és akkor mondta, hogy szerinte nem lehet úgy elélvezni, hogy az ne legyen szexi, és hasonlók. :) Meg kifaggatott, hogy egyedül mire gondoltam közben, és hasonlók.
máj. 29. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

KB Mindenki beleremeg az orgazmusba,nincs annál szexibb waa

Amugy a volt csávoddal nem stimmel inkább valami.

máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs szebb annál, amikor látod mekkorát élvez a másik. x.x
máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a párod hozzáállását. Te pedig lazulj el és élvezd :)
máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora barom volt a párod... (Férfiként mondom...)
máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!