Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezek a hármasozni akaró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a hármasozni akaró heteró/bi párok miért nem mennek el egy prostihoz? Miért van tele velük az összes társkereső? Pláne azok, amik leszbikusoknak szólnak.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem olyanra vágynak, aki pénzért csinálja.
2023. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem akarnak. Egyéb kérdés?
2023. ápr. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van amilyik prosti nem vállal párokat.

Szolgáltatást nyújt és számlát kéne adni.

Szoló pasinál nincs gond de egy pár már lehet nav-os pl.

Nekem ezt mondta egy prosti

2023. ápr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen én belefutok az ilyenekbe, múltkor többször is megszívtam. Olyan nők kezdenek el rám írni aki full az eseteim, én persze tökre örülk, beszégetünk minden jó,majd írja,hogy amúgy 3. felet keresnek és érdekel ez engem? na olyankor sajnos bunkó tudok lenni.Miért nem írja le rögtön,hogy mit akar, nem 2-3 napig beszélgetünk mire kinyögik
2023. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!