Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik leszbikusok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik leszbikusok között "csak szex érzelmek nélkül"?

Figyelt kérdés

képes 2 nő érzelmek nélkül szexelni csak a testi élvezetek miatt vagy a leszbikusoknál ez máshogy működik?

Főleg leszbikusok válaszát várom



#szex #leszbikus #Érzelemnélkül
2023. jan. 28. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy létezik bár én bi vagyok de pont leszbikus nővel volt úgy kapcsolatom hogy először szex volt, akkor még nyilván érzelmek nélkül aztán találkozgattunk, ismerkedtünk valamilyen fokú érzelmi kapcsolat is kialakult. 3 hónap után lett vége. Abban az időben valószínűleg mindkettőnknek elég volt ennyi. Sokat adott az a kapcsolat igazán ott tanultam meg hogy mennyire más lehet egy leszbikus nő mint én biszexkent. Valószínűleg tartom én is hogy a leszbikus nők ritkábban bonyolódnak alkalmi kapcsolatba mint a bi nők
2023. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen benne vagyok, ha valaki vevő rá nyugodtan írjon. Ha kb velem egykorú vagy; huszonéves.

Bp-i LL

2023. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!