Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Idősebb leszbikus nők hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb leszbikus nők hogy állnak a fiatalabbakhoz?

Figyelt kérdés
Pl egy 30 éves összejönne egy 20 évessel, vagy 40, vagy esze ágába se jutna.. ilyesmik

2022. dec. 28. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy olyan leszbikus párt ahol a fiatalabb 26 éves, az idősebb életkorát nem tudom pontosan, de azt tudom, hogy a húga 45, szóval annál biztos idősebb. Legalább 6 éve vannak együtt.

De tapasztalataim alapján nem ez a jellemző.

2022. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Én 30 éves vagyok, inkább a tőlem pár évvel idősebbekhez húzok, de mindig azt szoktam mondani, hogy nekem 3 év korkülönbség az, amit kényelmesnek érzek, ennek ellenére 20-25 éves lányokkal is beszélgettem már, tehát nem mondom azt, hogy akadály, ha fiatalabbak. Ha minden más rendben van, akkor nem számít.
2022. dec. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom, én harmincas vagyok, nekem is a saját életkoromhoz közeli, max 3-4 év korkülönbség az ami még kényelmes, áthidalható.


Egyszerűen az életkor tapasztalatokkal is jár, meg az se árt, ha az ember nagyjából hasonló ponton tart személyiség fejlődés és életszakasz terén.


Pusztán csak a saját magamból kiindulva, 10 évvel ez előtt tök más dolgok voltak előtérben.


Ha beszélgetek fiatalabbakkal, azonnal kiütközik, hogy nem vagyunk egykorúak.

Beszélgettél kistinikkel, akik kb 8-10 évvel fiatalabbak? Na, kb ez az érzet. Inkább a húgomat látom fiatalabb csajokban mintsem a nőt.

2022. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint az idősebb nőkre bukom már fiatalabb korom óta. Jelenleg 30 vagyok és most is egy 40es nő jön be,és azt vettem észre hogy kifejezetten bejön nekik es jól fogadják hogy vonzódom hozzájuk.
2023. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!