Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, mit szerettek a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szerettek a saját cicitekben és mit más lány cicijében?

Figyelt kérdés
Miket szerettek csinálni a saját cicitekkel és miket más lányéval? Kényeztetéskor mit érez a cicitek?
2022. nov. 24. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

A sajátomban azt szeretem, hogy kisebbek, feszesek és ezáltal nem fáj tőlük a hátam. Valamint kellően érzékenyek is.

Máséban pedig a formáját, alakját. A méret nekem nem számít.

A sajátommal csak maszti vagy csomók keresésekor szoktam foglalkozni. A másik lány cicijével megbeszélés alapján szeretek foglalkozni, mert nem mindenkinek ugyanaz esik jól.

A felsoroltakon kívül természetesen a gazdájuk fontosabb!

2022. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
97%
Én a sajátomban azt szeretem, hogy nagyon érzékenyek, így szeretem, ha másnak is az, mert jó velük játszani, de egyáltalán nem baj, ha mégsem az. Nekem mindegy, hogy milyen, ha már eljutok a nővel odáig, akkor mindenhogy szeretni fogom, nem érdekel a mérete, alakja, mert a nőért vagyok odáig úgy, ahogy van. :)
2022. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

28 eves csinos lany ismerkedne.

majd elmondom 😊😊😊😊

2022. dec. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!